Peníze, nebo život?

14.11.2017 - KOVORK, Studentská 6202/17, Ostrava-Poruba

Přednáška o moderních způsobech podnikání, kterou vás provede spisovatel a propagátor svobodnějšího a zodpovědnějšího podnikání Tomáš Hajzler a úspěšný podnikatel a filantrop Martin Hausenblas.

  • 14.11.2017
  • KOVORK, Studentská 6202/17, Ostrava-Poruba
  • 15:00 - 17:00
  • Zdarma
Zpět na přehled setkání

V průběhu přednášky a následné společné diskuze se budeme soustředit na otázky jako jsou například „Čemu a jak dát přednost aneb Dobrý život“ tak, jak ho popsal Aristoteles. Ten popisoval Dobrý život jako život podle ctností a v souladu s vlastním přesvědčením. Je v dnešní formě kapitalismu takový život vůbec možný? Do jaké míry je možné “žít“ a jak velkou část života je třeba věnovat tomu, abychom „na život vydělali“? A jak se vyděláváním nenechat odvést od toho podstatného


Řečníci

Tomáš Hajzler
Do osmnácti žil relativně poklidným životem obyvatele malého východočeského městečka. Pak se několik let toulal po světě, aby to po návratu zkusil daleko dotáhnout. Dotáhl to až k syndromu vyhoření. Proto „přehodil výhybku” a začal se věnovat tématu nové práce a prospěšnosti podnikání. Dnes vydává knihy, píše, přednáší, vyhledává a propojuje firmy, které kladou vyšší smysl nad vydělávání. Jako dobrovolník pomáhá v základní škole svých dětí. Spolu-založil KPZ-ku – skupinu alternativního zajišťování potravin. Jeho velkým zájmem je budování decentralizovaných, soběstačných společenství.

Martin Hausenblas
Ústecký patriot, spoluzakladatel firmy ADLER Czech (jedna z největších výrobců a a vývozců reklamního textilu v Evropě), které se daří dělat celou výrobu ekologicky a zcela bez odpadů, tvůrce aplikace Liftago, soustřeďující se na udržitelnost dopravy, zakladatel sdružení Podnikáme bez korupce i aktivní podporovatel humanitárních projektů. Spolu s Ústackou komunitní nadací také založil Stipendijní program Renesance, který každoročně podporuje studenty z Ústeckého kraje vyjíždějící na zahraniční univerzity.

Pro registraci a více informací klikněte zde.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Nebude zveřejněno na stránkách, potřebujeme pro případnou komunikaci s Vámi.

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!