Víkendový kurz Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky

17.2.2018 - 18.2.2018
Dittrichova 2024/5, 12000 Praha

Během 1. jarního víkendového kurzu Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky se máte na co těšit. Jsou nové, dvoudenní a ten čas navíc, který přes den i noc získáme dodá výrobkům maximální potenciál. A že to bude síla!

  • 17.2.2018 - 18.2.2018
  • Dittrichova 2024/5, 12000 Praha
  • 13:30 - 18:30
  • 3250 Kč
Zpět na přehled setkání

Co se bude dít? 

Příroda i my se probouzíme, neklid a nová energie , vše se dává do pohybu, doba očisty a půstu. Je obvykle čas na : mízu, kůru, pupeny, výhonky, mladé kořínky, natě, sadbu semínek a také očistu a hubnutí. Budeme loupat a nakládat kůru, škrábat mízu ze stromů (opatrně), z divokých zelených natí bylin budeme vyrábět pesta a pomazánky. Na vlastní jazyk si prověříme, jak nám chutnají nápoje z čerstvých kopřiv, pampelišky a jiných divokých bylin. A také jejich mladé kořínky proměníme v různé lektvary. Jaro bude velmi zelené a ozdravné a nabije nás energií tak, abychom čerstvě vykročily do léta.

Sobota – poznání a zpracování 

Seznámíme se s bylinkami pro dané období, s účinky a možnostmi zpracování. Budeme čistit kořeny, byliny, krájet, škvařit a míchat, připravovat směsi i stimulovat. Pak všeho necháme, nástroje odložíme, uklidíme a necháme uležet nejen byliny, ale i nově získané vědomosti.

Ani naši předci nespěchali…moc dobře si byli vědomi, že čas macerování a louhování, se významně podílí na získání maximálního účinku a byliny v “leže“ nabývají na síle.

Neděle – dopracováváme a finišujeme do konce

V neděli se opět sejdeme. Základ je již dostatečně uleželý a vyčkává na další zpracování do několika finálních výrobku, které si odnesete s sebou domů.

Večery vás bude pravidelně provázet Monika Golasovská a její tým Bylinkové terapie.

Jedná se o all inclusive dvoudenní soboto – nedělní workshop s bohatým programem, domácím občerstvením a bylinnými nápoji. Vše potřebné je pro vás zajištěno včetně materiálu a skript. S sebou stačí pouze dobrá nálada, chuť se naučit něco nového a zástěrka.

Otevřeli jsme pro vás několik termínů víkendového kurzu. Místa jsou omezena proto doporučujeme uvádět i alternativní termíny.

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář zde.

Pro více informací klikněte sem.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Nebude zveřejněno na stránkách, potřebujeme pro případnou komunikaci s Vámi.

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.