Odznáček slušné firmy

AMPI

Praha

AMPI = Asociace místních potravinových iniciativ. Rozvíjíme místní potravinové systémy založené na šetrném zacházení s krajinou a férových vztazích mezi zemědělci a spotřebiteli.

Počet lidí

10

Od kdy fungujeme

2013

Místo působení

Praha; celá ČR

"Proč Slušná firma?"

Protože sdílíme uvedené principy slušnosti a jsme přesvědčeni, že je dobře se o ně podělit s ostatními, hovořit o nich a vnášet je do naší uspěchané společnosti. Naše hodnoty otevřenosti, sdílení, spravedlnosti, solidarity, vzájemnosti či radosti s těmito principy více než souzní, a proto jsme rádi, že můžeme být mezi dalšími slušnými firmami.

Co nabízíme

Poskytujeme následující obecně prospěšné služby:

  • Poradenskou činnost pro zemědělce a spotřebitele, zaměřenou zejména na facilitaci vzniku environmentálně a sociálně odpovědných místních potravinových systémů a jejich vzájemné propojování
  • Popularizaci místních potravinových systémů
ampi
  • Environmentálně odpovědnou výchovu, vzdělávání a osvětu. Ekologickou výchovu realizujeme prostřednictvím výukových programů a exkurzí pro MŠ a ZŠ v Praze a okolí, ekodivadel a akcí pro školy i veřejnost po celé ČR a seminářů či exkurzí pro pedagogy. Jsme certifikovaným poskytovatelem environmentální výchovy dle certifikace EV a Sítě středisek environmentální výchovy Pavučina, z.s.
  • Vědecko-výzkumnou činnost v oblasti udržitelného zemědělství a místních potravinových systémů se zaměřením na zvyšování kvality lidského života a životního prostředí.
ampi

O co nám jde

Jsme organizace, která propojuje a podporuje zájemce o místní produkci potravin (jídla), poskytuje jim informace, inspiraci a energii pro jejich činnost. Pracujeme s odbornými informacemi a vytváříme příklady jiného životního stylu.

ampi

Proč to děláme? Chceme proměňovat stávající potravinový systém a jeho prostřednictvím i celou společnost a rozvíjet udržitelné místní (potravinové) systémy na základě skutečné vzájemnosti, spolupráce a porozumění.

ampi

Firemní kultura - jak fungujeme

Jak to děláme? Na základě tuzemských i zahraničních příkladů a zkušeností se snažíme inspirovat a propojovat, nabízet možnosti, rady podporu.

ampi

Snažíme se pracovat pozitivně, se zaujetím, tvůrčím způsobem na základě získaných znalostí a zkušeností společně s nadšenými lidmi, kteří to cítí podobně. Fungujeme na principech sdílení, udržitelnosti a otevřenosti novým podnětům. Důležitými jsou pro nás ochrana životního prostředí a udržitelný rozvoj.  

Adresa

Asociace místních potravinových iniciativ, o.p.s.
Na Břehu 766/27
190 00 Praha 9 - Vysočany

Kontakty

Telefon: +420 774 683 833

E-mail: info@asociaceampi.cz

Web: www.asociaceampi.cz

Sítě: Facebook

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!