Odznáček slušné firmy

Atlas Copco

Praha

Nejsme vidět, jsme ale skoro všude tam, kde něco vzniká. Náš svět jsou kompresory, vakuové pumpy, průmyslové nářadí a stavební technika.

Počet lidí

450 v ČR

Od kdy fungujeme

1993 v ČR, 1873 ve Švédsku

Místo působení

Praha; ČR i zahraničí

"Proč Slušná firma?"

Věříme, že každé podnikání jde dělat eticky. Věříme, že můžeme rozvíjet obchodní činnost způsobem, který ochrání životní prostředí pro budoucí generace. Podporujeme všechna mezinárodní lidská práva a uznáváme, že dosažení finančního úspěchu musí zohledňovat širší ekologické a sociální dopady naší činnosti.

Co nabízíme

Vyrábíme kompresory, vakuové pumpy, odvodňovací čerpadla, generátory a průmyslové nářadí. Naše výrobky jsou jedny z nejlepších ve svém oboru. Máme stovky patentů ročně a už desítky let udáváme směr.

Jsme dodavatelem v mnoha odvětvích. Pomocí našich bezolejových kompresorů se vyrábějí nápoje a potraviny nebo vhání vzduch do inkubátorů miminek. S naším eco-designovým nářadím se vyrábějí mobily nebo auta. Kontejnerové generátory slouží jako zdroj energie na hudebních festivalech a odvodňovací čerpadla pomáhají při povodních.

Atlas Copco

Perpetuum mobile bohužel zatím vyrobit neumíme, ale ve vývoji se mu snažíme přiblížit. Neustále snižujeme dopad našich výrobků na životní prostředí, prodlužujeme jejich životnost, vylaďujeme ergonomii a hledáme alternativní zdroje energie.

Atlas Copco
Atlas Copco

O co nám jde

Vyznáváme trvale udržitelnou produktivitu. Věříme v ní tak moc, že se heslo “Sustainable Productivity” stalo příslibem samotné značky Atlas Copco.

Atlas Copco

V praxi to znamená, že naše výrobky a každé naše rozhodnutí musí být ohleduplné - k lidem i přírodě.  Totéž požadujeme i od našich partnerů a dodavatelů, i kdyby to pro nás mělo znamenat ušlou obchodní příležitost.

Atlas Copco

Myslíme na ostatní. Přejeme si, aby měl k pitné vodě přístup každý člověk bez výjimky, a proto jsme založili charitativní projekt Water for All. Ke každé koruně vybrané od zaměstnanců přidává Atlas Copco koruny dvě.

Naše kultura - jak fungujeme

Vznikli jsme jako rodinná firma v roce 1873 ve Švédsku. Dnes máme sice zaměstnance po celém světě, rodinnou atmosféru si ale držíme pořád.

Atlas Copco

Věříme, že problém nejlépe vyřeší ten, kdo je k němu nejblíž. Díky tomu máme decentralizovanou strukturu, která kolegům zaručuje velkou míru odpovědnosti i svobody.

Atlas Copco

Vyznáváme 100% etické chování, otevřenost, férovost a rovné příležitosti pro všechny. Švédský původ zkrátka nezapřeme. A jsme za to rádi. 

Atlas Copco

Adresa

Atlas Copco s.r.o.
Průmyslová 10
102 00   Praha 10

Kontakty

Telefon: +420 725 958 287

E-mail: mycareer@cz.atlascopco.com

Web: www.atlascopco.com/cs-cz

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!