Odznáček slušné firmy

Bartech

Hodonín

Jsme profesionálové a nadšenci zabývající se technologií automatické identifikace. Poskytujeme řešení, služby i servis.

Počet lidí

20 - 25

Od kdy fungujeme

1995

Místo působení

Hodonín; ČR, SR

Co nabízíme

Jsme odborníci na průmyslovou identifikaci. Poradíme a poskytneme informace o značení čárovými kódy, zajistíme veškerý hardware i software pro potisk a čtení čárových kódů společně s autorizovaným servisem. Dodáváme také materiál pro tisk jako etikety a barvicí pásky. Vše je prověřené zboží, které průběžně testujeme a ověřujeme jeho kvalitu.

Máme tým programátorů, kteří vyvíjí softwarová řešení. Ta se v praxi uplatňují při práci ve skladech, při inventarizaci majetku, nebo přímo ve výrobě.

bartech foto

Naším největším projektem je výrobní systém MES nazvaný xTrace, který dokáže sledovat průchod výrobku výrobou od načtení šarží materiálu po hotový produkt. Využívá elektronické identifikace pracovníků pro sledování účasti na jednotlivých operacích. Hlídá, aby byly použity správné suroviny nebo díly ve správné fázi a ve správném množství. Automaticky vyhodnotí stav ve výrobě a zašle upozornění příslušným uživatelům.

bartech foto

Cenou i velikostí je schopen se přizpůsobit od nejmenších nasazení od dvou pracovišť až po stovky licencí v korporaci. Přinese zvýšení kvality výroby a zkrácení doby trvání jednotlivých operací.

Součástí vývoje je neustálá spolupráce s klientem a ověřování vytvářeného produktu. Výsledkem naší práce je spolehlivé a fungující řešení, které klientům dává stabilitu a kvalitu v jeho podnikatelských činnostech.

O co nám jde

Chceme firmám ušetřit čas i peníze a současně dělat práci, která nás baví a naplňuje. Naším cílem je spokojený zákazník a dobře odvedená práce, na kterou můžeme být pyšní.

Svým řešením přinášíme zefektivnění výrobních a logistických procesů a snižování nákladů. Neustále sledujeme nejnovější trendy a využíváme moderní nástroje k tvorbě toho nejlepšího řešení.

bartech foto
bartech foto
bartech foto

Firemní kultura - jak fungujeme

Naše firma se řídí filosofií svobodné firmy. To znamená, že jako zaměstnanci máme volnost při rozhodování v záležitostech jak organizačních tak obchodních.

Jsme otevření ohledně možností finančního odměňování, víme, kolik vydělávají naši kolegové a co je náplní jejich práce.

bartech foto

Můžeme dělat práci, na kterou máme vlohy, baví nás a máme možnost se uplatnit tam, kde naše schopnosti a talent můžeme rozvíjet.

Neustále se snažíme zlepšovat naše pracovní postupy, aby práce probíhala plynule a nedocházelo ke zbytečným zásekům. Protože si svůj čas v práci řídíme každý sám, platí, že když něco řeknu, tak to i splním nebo dám včas vědět, že se s prací zpozdím.

bartech foto

Řídíme se přitom společnou vizí, která určuje, jakým směrem se firma bude ubírat a jaký je smysl její existence. Jsme schopni se s touto vizí ztotožnit, což vede k tomu, že děláme práci na plno, máme kolem sebe lidi, kteří jsou na stejné vlně, a především ráno vstáváme s pocitem, že nás v práci čeká další zábavný den.

Adresa

Bartech, s.r.o.
Velkomoravská 527/33
695 01   Hodonín

Kontakty

Telefon: +420 517 543 035

E-mail: info@bartech.cz

Web: www.bartech.cz

Sociální sítě

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.