Odznáček slušné firmy

CEDROVATKA, sociální družstvo

Krásná Lípa

S radostí vyrábíme čokoládové bonbóny, které balíme do krabiček z ručního papíru. Jsme lidmi pro lidi, ctíme principy slušnosti, svobody.

"Proč Slušná firma?"

Je pro nás radost být součástí skupiny lidí, kteří udržují a rozvíjí slušnost. Slušnost mezi lidmi, mezi firmami, zákazníky, zaměstnanci, jsou slušní v daném místě, i k planetě. Je to živoucí propojený organismus, který nás baví a zajímá, aktivně se na principech slušnosti a odpovědnosti podílíme.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

83%
Zdraví firmy
71%
Zaměstnanci
97%
Zákazníci
64%
Komunita
73%
Planeta
Cedrovatka

Čokoláda s láskou
Nabízíme „Čokoládu na chuť“, čokoládové bonbóny vyrobené s láskou, zabalené do krabiček z ručního papíru. Kakaové boby nepěstujeme, kupujeme však tu nejlepší čokoládu a z ní pak kouzly a zázraky vyrábíme nejchutnější bonbony minimálně ve Šluknovském výběžku. 

Cedrovatka

Naše tajemství úspěchu
Do detailu zvládnuté veškeré kroky postupu vaření, zahřívání a ochlazování, správně načasované pohyby vařečkou a úsměv - to jsou ingredience našich výrobků. A zase takové tajemství to není, protože celý proces vzniku bonbónů můžete u nás ve výrobně sledovat. 

Cedrovatka

Čokoláda na dotek i na míru
Pro tvořivé milovníky čokolády máme připravenou čokoládovou dílnu plnou zážitků, která vás odmění božskou chutí vlastnoručně odlité čokolády. Vyrobit si můžete například reliéfní čokoládové tabulky s místními pamětihodnostmi.

Cedrovatka
Cedrovatka

Prostor pro život
Společně vytváříme skvělý prostor pro život, bez náhražek v surovině i v každodenních činnostech. Usilujeme o to, aby kakao bylo kakaem, čokoláda čokoládou, člověk člověkem.

Cedrovatka

Náš život nám není jedno
Jsme rádi, že nám, našim zákazníkům a lidem s námi spřízněnými není jedno, co jíme a jak žijeme, jak se chováme k sobě, k ostatním, k planetě. A že svou volbou, do čeho vkládáme energii i za co utrácíme své peníze, to dáváme najevo.

Náhradní plnění pro firmy
Pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením, také nabízíme řešení v tomto směru. Formou náhradního plnění poskytujeme naše čokoládové výrobky i služby a umíme splnit jakékoliv přání.

Cedrovatka

Příležitost pro každého
Jsme sociální družstvo. Příležitost být součástí naší skupiny pracovníků dáváme každému, kdo chce a má zájem se s námi podílet na našich činnostech. Každý má možnost pracovat u nás a s námi. Více než polovina našich zaměstnanců jsou osoby se zdravotním postižením.

Cedrovatka

Klíčové jsou sdílené hodnoty
Ne všichni, kdo se k nám přidají, však unesou naše sdílené hodnoty a odchází. Ti, kteří s hodnotami souzní, zůstávají na dlouho a jsou za tuto příležitost vděční. Ti pak sami sebe i naši společnost dále rozvíjí.

Cedrovatka

Jak nám můžete pomoci
Ochutnejte naši skvělou čokoládu vyrobenou s láskou, přijeďte se podívat, zažít nebo věnujte svým obchodním partnerům netradiční, originální dárek - třeba čokoládu s firemním logem. A když Vám bude chutnat - čokoláda i spolupráce - řekněte o nás ostatním. Děkujeme.

Cedrovatka

Adresa

CEDROVATKA, sociální družstvo
provozovna: Křinické náměstí 255/5
407 46  Krásná Lípa
Mapa
sídlo: Křižíkova 918/32
407 46  Krásná Lípa
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 777 923 371
E-mail: cokolada@cedrovatka.c
Web: www.cokokramek.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 12
Od kdy fungujeme: 2014
Místo působení: celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!