Odznáček slušné firmy

EMA Poděbrady

Poděbrady

Vzdělávací ateliér, kde díky umění a koučování pomáháme lidem zažít sílu myšlenky, k emoční stabilitě a odvaze jednat i v cizím jazyce.

Počet lidí

8

Od kdy fungujeme

2015

Místo působení

Poděbrady

"Proč Slušná firma?"

Myšlenka Slušné firmy je sympatická, jsme neziskovka, která si přímo zakládá na zpomalování tempa v našich životech. Považujeme lidskost za nejvyšší hodnotu. Nepřetěžujeme kolegy ani účastníky našich vzdělávacích aktivit.

Co nabízíme

Dětem i rodičům nabízíme rozvoj ve výtvarných a jazykových kurzech s rodilými mluvčími. V kurzu Art & English jsme spojili výtvarku s angličtinou.
 
EMA Poděbrady
Zakladatelka projektu Katka má velký sen, ve kterém se děti ve třídách cítí dobře. A to už teď, ne až po složité reformě školství. Vycházíme z faktu, že učitele na VŠ nikdo neučí, jak pracovat s kolektivem třídy. Katka má systemický výcvik a již 15 let se věnuje koučování a nově i arteterapii.
 
EMA Poděbrady
Vytvořila program pro učitelky a učitele - Já a moje třída. Učí se tam, jak pracovat se svými emocemi a myšlením tak, aby jim i dětem bylo ve třídě lépe, pracují na svém osobním rozvoji a respektujícím přístupu k dětem. To vše v pravidelných dávkách celý školní rok. Pilotní projekt začíná v září 2017. Některé učitelky na to nemají peníze. Rodiče a sponzoři mají možnost učitelku/učitele v osobním rozvoji sponzorovat a program spolu-uhradit.
EMA Poděbrady

Organizujeme i další podpůrné a rozvojové skupiny pro rodiče - např. skupinu pro rodiče dětí s handicapem nebo skupinu Já a můj tým, pro rodiče ve vedoucí pozici. Skupinové programy jsou zaměřené na práci s emocemi a myšlením a prolíná se v nich koučování s výtvarným projevem. 

O co nám jde

E-emoce, M-myšlení, A-aktivita. Tři oblasti, na kterých je postavena spokojenost s naším životem. V EMĚ se vracíme sami k sobě. Naším cílem je posilovat malé i velké lidi na cestě za vědomými vztahy k sobě samým i k druhým a tím zlepšovat kvalitu života nás všech. 

EMA Poděbrady

Přejeme si, aby děti u nás nepřestaly být dětmi. Veškeré učení probíhá formou hry. Děti nehodnotíme a jejich výtvory neopravujeme do dokonalé podoby. Krásný výrobek nebo superznalost nejsou nic proti zkušenosti a zážitku, které si děti z našich kurzů odnášejí. Stavíme na oboustranném respektu. Učíme děti to, co opravdu potřebují, ale na běžných školách o tom mlčí – je to znalost sebe sama

EMA Poděbrady

Poznáváme svůj vnitřní svět a učíme se mu rozumět. Přejeme si, abychom si my, velcí lidé, nehráli jen na dospělé, ale vzpomněli si na to, co nás baví a dělá nám radost. Zpomalujeme se, abychom se opravdu viděli a slyšeli. Hledáme zapomenuté vlohy, upozaděné talenty a skrývané touhy. Probouzíme je znovu k životu, aby měl smysl a štávu. Poznáváme a uklízíme svůj vnitřní svět. Respektujeme směr i tempo každého z nás. 

Naše kultura - jak fungujeme

Jsme tým, který funguje na základě dobrovolnosti. Ten, kdo pracuje pro EMU, to dělá, protože se sám rozhodl, že ho to baví a přináší to užitek nejen jemu, ale i zákazníkům. 

EMA Poděbrady

Nemáme žádná pevně stanovená pravidla ani hiearchii. Naším jediným společným znakem je respekt a úcta při komunikaci, touha živit se tím, co nás baví, skloubit čas, kdy to budeme dělat a mít za to slušně zaplaceno.

EMA Poděbrady

Stavíme na oboustranném respektu a vřelých neformálních vztazích.

EMA Poděbrady
EMA Poděbrady

Adresa

EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01  Poděbrady

Kontakty

Telefon: +420 723 442 345

E-mail: katka@emapodebrady.cz

Web: www.emapodebrady.cz

Sociální sítě

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!