Odznáček slušné firmy

Hubbr Coworking

Havlíčkův Brod

Poskytujeme svobodné pracovní zázemí a pořádáme vzdělávací akce pro veřejnost.

"Proč Slušná firma?"

Snažíme se svými aktivitami okolí prospívat, pomáhat a vzdělávat. Myšlenka Slušné firmy je skvělá a rádi její myšlenku svým dílečkem podpoříme. Zároveň nám dělá radost být po boku tolika skvělých firem, které myslí na lidi i přírodu kolem.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
80%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
78%
Komunita
73%
Planeta
Hubbr Coworking

Pracovní prostor pro každého
Nabízíme 260m2 svobodného pracovního prostoru pro každého. Součástí je samo-obslužná kuchyňka s BIO potravinami, dvě odpočinkové zóny, dvě zasedací místnosti, popisovací zeď i tabule. Pro lidi z našeho města a okolí pořádáme desítky vzdělávacích akcí a workshopů ročně.

Hubbr Coworking

Unikátní centrum na Vysočině
Naším cílem je vytvořit unikátní coworkingové centrum na Vysočině. Chceme vytvořit komunitu lidí, která bude aktivní a lidé v ní vzájemně si blízcí. Lidé budou zakládat projekty, sdílet know how, inspirovat se a učit se. Zakládáme si na svobodném pohybu a fungování v coworkingu se vzájemnou důvěrou. 

Hubbr Coworking

Udržet talentované lidi v regionu
Vysočina dlouhodobě zažívá odliv mladých talentovaných lidí do větších měst. Budováním kvalitního zázemí pro jejich podnikání, nápady a vzdělávání jim chceme ukázat, že i tady si můžou plnit své vize a cíle a žít spokojeně i v regionu, kde vyrostli.

Hubbr Coworking
Hubbr Havlíčkův Brod

Naším posláním není...
Nechceme pronajmout stůl a židli, být jen jakási sdílená kancelář. Chceme, aby to u nás žilo. Aby celý prostor byl užitečný hlavně pro lidi, malé i větší podnikatele, studenty i veřejnost. Aby se na nás mohl obrátit kdokoliv, kdo potřebuje profesně s něčím pomoct a zároveň aby se náš prostor věnoval aktuálním profesním i společenským tématům.

Hubbr Coworking

Přednášky a setkávání
Baví nás tvořit poutavý program přednášek a setkání. Snažíme se dát veřejnosti možnost chodit na akce se zajímavými hosty u nás v malém městě, potažmo regionu. Zaměřujeme se na témata práce, podnikání, zdraví, technologií, ale i volnočasovky jako je osobní rozvoj nebo cestování.

Hubbr Coworking

Pilíře našeho fungování
Komunita, spolupráce, otevřenost a přístupnost. To jsou hlavní pilíře coworkingu, o které se náš prostor opírá. Snažíme se, abychom byli přístupní a nápomocní všem, kdo o pomoc požádají. Fungování v našem prostoru máme založené na důvěře a domluvě. Každý si po sobě umyje nádobí, poslední zavře okna, občerstvení platíme do kasičky každý sám... K našim členům se snažíme mít osobní přístup, aby se cítili jako doma. Při komunitních setkáních se snažíme naše pouto prohlubovat.

Hubbr Coworking

Jak fungujeme uvnitř týmu
Troufáme si říct, že každý máme možnost využít naši fantazii na 100%. Jakmile přijdeme s nějakým nápadem, dáme hlavy dohromady a rozhodneme, jestli to má cenu, jak na to půjdeme, co s penězi a tak dále. Máme mnohem radši, když něco někdo udělá a zkusí samostatně se zápalem (třeba i špatně), než když jen čeká na příkazy shora (vlastně ani často není od koho).

Hubbr Coworking

Není to jen o práci
Trávíme spolu volný čas na dovče, grilovačce, koncertu nebo pivku. V zimě jezdíme třeba lyžovat. Lhali bychom, že to je jenom pohodička. Občas taky jedeme na plný plyn. Za důležitější však považujeme to, že jindy bez výčitek svědomí skončíme dřív nebo si dáme nějakou relax aktivitku. A když potřebujeme dělat z domova, tak prostě děláme z domova.

Hubbr Coworking

S čím nám můžete pomoci
Největší radost budeme mít z toho, pokud kamarády a známé, kterým bychom mohli pomoci našimi službami, pošlete naším směrem. Jen díky rostoucí komunitě budeme schopni Hubbr dlouhodobě udržet. Radost nám také udělá tip na zajímavého hosta nebo parťáka, který by chtěl naše lokální snažení podpořit.

Hubbr Coworking

Adresa

Hubbr, coworking Havlíčkův Brod
Masarykova 2853
580 01  Havlíčkův Brod
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 725 573 419
                 +420 778 422 294
E-mail: kontaktuj@hubbr.cz
Web: www.hubbr.cz

    

Základní fakta

Počet lidí: 5
Od kdy fungujeme: 2017
Místo působení: Havlíčkův Brod

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!