Odznáček slušné firmy

Hubbr Coworking

Havlíčkův Brod

Poskytujeme svobodné pracovní zázemí a pořádáme vzdělávací akce pro veřejnost.

Počet lidí

5

Od kdy fungujeme

2017

Místo působení

Havlíčkův Brod

"Proč Slušná firma?"

Tento projekt nás velice oslovil, slušnost je u nás ve společnosti na prvním místě. Naším cílem je spokojenost veškerých zúčastněných stran našeho podnikání. Chceme být součástí komunity, která má stejné nebo podobné cíle jako my.

Co nabízíme

Nabízíme 260m2 pracovního prostoru s bezbariérovým přístupem. Součástí je samo-obslužná kuchyňka s BIO potravinami, dvě odpočinkové zóny, dvě zasedací místnosti, popisovací zeď i tabule. Pronajímáme také zasedací místnosti pro školení, meetingy a workshopy. Postaráme se i o občerstvení.

Hubbr Havlíčkův Brod

Lidé - coworkeři - si mohou vybrat z několika tarifů podle svých potřeb. Žádné podpisy, smlouvy, papíry. Každý člen dostane přístupovou kartu a může prostor využívat 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V kuchyňce se každý obslouží a zaplatí sám. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení, tiskárna, dataprojektor nebo i možnost pustit si vlastní hudbu. 

Hubbr Coworking

Baví nás tvořit poutavý program přednášek, školení a seminářů. Snažíme se dát veřejnosti možnost chodit na kvalitní události i u nás v malém městě, potažmo regionu. Dosud museli lidé cestovat za zajímavými akcemi většinou do Prahy nebo Brna.

Hubbr Coworking

Jelikož jsme na malém městě a trend coworkingu je mnohdy pro lidi naprostou novinkou, snažíme se šířit povědomí o coworkingu a jeho výhodách. Zároveň se o to více chceme snažit o osobní přístup a tvorbu komunity, bez které to v 25 000 městě nepůjde. 

Hubbr Coworking

O co nám jde

Posláním Hubbru je vytvořit unikátní coworkingové centrum na Vysočině, kde jsme momentálně jediní. Chceme vytvořit komunitu lidí, která bude aktivní a lidé v ní vzájemně si blízcí. Lidé budou zakládat projekty, sdílet know how, inspirovat se a učit se.

Hubbr Coworking

Naším cílem není pronajmout stůl a židli. Chceme, aby to u nás žilo. Aby celý prostor byl užitečný pro profesionály z IT, podnikatele, studenty i veřejnost. Pravidelně pořádáme pestré besedy a semináře. Zakládáme si na svobodném pohybu a fungování v coworkingu se vzájemnou důvěrou. 

Hubbr Coworking

Rádi bychom také udrželi mladé, aktivní a akční lidi na Vysočině. Často mládež odejde studovat (nebo za penězi) do větších měst a už se nevrátí a to vede k pomalému odchodu mladé krve z našeho kraje. Věříme, že pořádáním akcí pro mladé lidi a také školy můžeme někomu padnout do oka a bude se mu po nás stýskat :)

Hubbr Coworking

Naše kultura - jak fungujeme

Komunita, spolupráce, otevřenost a přístupnost. To jsou hlavní pilíře coworkingu. My se je snažíme vyznávat i uvnitř našeho týmu. Trávíme spolu volný čas na dovče, grilovačce, koncertu nebo pivku. V zimě jezdíme třeba lyžovat. 

Hubbr Coworking

Troufáme si říct, že každý máme možnost využít naši fantazii na 100%. Jakmile přijdeme s nějakým nápadem, dáme hlavy dohromady a rozhodneme, jestli to má cenu, jak na to půjdeme, co s penězi a tak dále. Máme mnohem radši, když něco někdo udělá a zkusí samostatně se zápalem (třeba i špatně), než když jen čeká na příkazy shora. 

Hubbr Coworking

Lhali bychom, že to je jenom pohodička. Občas taky jedeme na plný plyn. Někdy je zkrátka potřeba napnout síly. Za důležitější však považujeme to, že jindy bez výčitek svědomí skončíme dřív nebo si dáme nějakou relax aktivitku. A když potřebujeme dělat z domova, tak prostě děláme z domova. 

Coworking je o komunitě. Snažíme se být přístupní všem a baví nás řešit problémy lidí, kteří k nám přijdou. Pořádáme pravidelně členské akce, abychom se všichni lépe poznali. Nechceme být provozní, či snad šéfové Hubbru. Chceme být členi, tak jako všichni ostatní. 

Adresa

Hubbr, coworking Havlíčkův Brod
Masarykova 2853
580 01  Havlíčkův Brod

Kontakty

Telefon: +420 725 573 419
                 +420 778 422 294

E-mail: kontaktuj@hubbr.cz

Web: www.hubbr.cz

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!