Odznáček slušné firmy

IReSoft

Brno

Nejsme jen další softwarová společnost. U nás myslíme jinak a nebojíme se jít proti proudu. Věříme, že lidi ve firmě jsou tím nejcennějším.

Počet lidí

64

Od kdy fungujeme

2002

Místo působení

Celá ČR

Co nabízíme

Pomáháme sociálním službám (domovy pro seniory apod.) s vedením jejich organizací. Naším cílem je uživatelům zjednodušovat práci, neustále přicházet s něčím novým a zlepšovat tak kvalitu péče o lidi, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých. Chceme, aby naše systémy skutečně pomáhaly, uživatelé je měli rádi a používali je na 100 %. Dáváme si záležet na úvodním zaškolení, průběžném informování o novinkách, vzdělávání, a pokud se přece jen objeví problém, jsme připraveni okamžitě pomoci. A na tohle všechno jsme opravdu hrdí, protože je to něco, co se nedá zkopírovat, naprogramovat ani koupit.

Zjednodušujeme práci podnikatelům a firmám.

Alveno je nejnovější produktový přírůstek do iresoftího portfolia. Zpracování docházky ještě nikdy nebylo tak rychlé a jednoduché. Alveno je webová aplikace, jede na cloudu a má spoustu vychytávek a zjednodušení. Každý si od teď může zpracovat svoji docházku večer doma na tabletu nebo klidně na dovolené v Karibiku. Za pár minut je hotovo, bez zbytečných tabulek, papírů a složitostí!

IZIO je přizpůsobivý informační systém pro firmy jakéhokoliv zaměření a velikosti. Je to takové kormidlo, které dává celé firemní posádce kontrolu a jistotu, že se plaví správným směrem. IZIO přináší do podnikání řád a zvyšuje efektivitu – pamatuje si kontakty, připomíná termíny, umí taky sestavit různé grafy a statistiky.

iresoft foto
iresoft foto

O co nám jde

Dobré jméno firmy a pověst v očích zákazníků jsou pro nás důležité. Proto náš přístup zakládáme na těchto pilířích:

  • Vytváříme užitečné produkty a služby, které pomáhají a přináší našim uživatelům radost.
  • Se zákazníky budujeme dlouhodobé přátelské vztahy a jsme pro ně partnerem, na kterého se mohou vždy spolehnout.
  • Jsme odborníci v tom, co děláme, a své zkušenosti rádi předáváme dál.
  • Baví nás přicházet s novými nápady a posouvat zákazníky dopředu.
  • Spokojení uživatelé a úspěšní zákazníci jsou předpokladem pro dlouhodobou prosperitu a stabilitu IReSoftu.
iresoft foto
iresoft foto
iresoft foto

Firemní kultura - jak fungujeme

Práce je nedílnou součástí života každého člověka. Trávíme v ní polovinu produktivní části dne a dost zásadně ovlivňuje i náš osobní život. Naším společným cílem je vytvořit takovou práci, do které se člověk v pondělí ráno těší. Chceme vybudovat firmu, která bude lidi bavit, ve které budou moci dosáhnout svého potenciálu a na kterou budou hrdí. Přejeme si, abychom si my všichni, kteří jsme spojili svůj život s IReSoftem, svůj život užili, a nikoliv pouze přežili.

iresoft foto

Náš záměr jsme zhmotnili do vize firemní kultury IReSoftu: Vytváříme úžasnou společnost založenou na svobodné a zodpovědné firemní kultuře, která si váží svých lidí a zakládá si na přátelství, důvěře a lidském přístupu. Kde se cítíš jako člověk a práci děláš proto, že ji máš rád a dává ti smysl. Kde můžeš dělat to, v čem jsi nejlepší a u toho se rozvíjíš a rosteš. Máš svobodu se rozhodovat o tom - co, jak, kdy, kde a s kým - budeš dělat k dosažení svých výsledků, na které budeš hrdý. IReSoft je pro tebe zábavnou a naplňující součástí tvého života. IReSoft je lifestyle.

iresoft foto
iresoft foto

Adresa

IReSoft, s.r.o.
Cejl 62
602 00 Brno

Kontakty

Telefon: +420 775 090 689

E-mail: chcizazit@iresoft.cz

Web: www.iresoft.cz

Sociální sítě

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.