Odznáček slušné firmy

Liška mazaná

Praha

Zážitkové kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky. Bezobalové nákupy ingrediencí na výrobu přírodní kosmetiky a čističů, stáčená drogerie.

Počet lidí

2

Od kdy fungujeme

2016

Místo působení

Praha; celá ČR

"Proč Slušná firma?"

Na několika snídaních Slušných firem nás nakazilo nadšení ze sdílení zkušeností a informací. Jako malý projekt oceňujeme možnost popovídat si s dalšími firmami, jak na ohleduplné podnikání nahlíží oni, a nechávat se vzájemně inspirovat. Jsme rády, že podnikání s ohledem na lidi a přírodu proniká do všemožných odvětví.

Co nabízíme

Zážitkové kurzy, kde se odreagujete a ponoříte do tvorby výrobků, u kterých byste nečekali, jak snadné a hravé může být je vytvořit. Předáváme vám naše zkušenosti, abyste měli snadnější a rychlejší start do světa domácí výroby. Učíme vás rozpoznávat kvalitní suroviny a že nemá smysl se z věcí stresovat. Každý krok se počítá, není nutné hned vyhodit vše, co máte doma na poličce. 

Liška mazaná

Bezobalový nákup ingrediencí, jako jsou rostlinné oleje, másla, květové vody, jíly, prací soda, olivové mýdlo... Stačí si přinést vlastní krabičky, zavařovačky a my vám navážíme přesně, kolik si budete přát. Říkáme tomu nákup se zážitkem, neb si u toho popovídáme o tom, co vás zajímá a nebo když si s něčím nevíte rady. 

Liška mazaná

Líbí se nám, nakupování ingrediencí naživo, kdy si můžete vše osahat, očichat a nekupujete zajíce v pytli.
Prodej stáčené ekologické drogerie jsme zavedly hlavně pro zákaznice a zákazníky, kteří se necítí na domácí pokusy. Naprosto to chápeme a nabízíme i tuto variantu. Rozšiřujeme nabídku zero waste malých pomocníků do domácnosti, jako jsou látkové odličovací tampony, protože věříme, že to má smysl.

Liška mazaná
Liška mazaná

Rády jezdíme i za vámi domů nebo do firmy na soukromé kurzy, kde si ve společnosti známých zažijete tvořivou atmosféru a spojí vás nový zážitek.

Liška mazaná

Vytváříme dárkové balíčky na výrobu balzámů na rty nebo tělových krémů, abyste formou dárku v blízkých mohli vzbudit touhu po novém zájmu.

Liška mazaná

O co nám jde

Ukázat lidem, že domácí výroba je zábavná, snadná, není časově náročná a je pro každého, kdo má chuť být soběstačný a kontrolovat si složení svých výrobků.

Liška mazaná

Naše kultura - jak fungujeme

Rozdáváme radost, nadšení, pozitivní přístup a vidíme, jak je to nakažlivé. To, co děláme, nám dává smysl, a věříme, že je to na našem konání znát.

Liška mazaná

Snažíme se stále posouvat a sebevzdělávat, být zvídavé a hravé. Naše kurzy vycházejí z naší zkušenosti atopiček a alergiček a stejně tak testujeme na sobě všechny ingredience, než vám je pustíme k tělu.

Liška mazaná

Stavíme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a zákaznici a nepoužíváme emailové roboty, i když jde o odpověď na přihlášku nebo internetovou objednávku. 

Liška mazaná

Obalové materiály používáme hlavně ty, které nám do obchodu chodí od našich dodavatelů, a stejně tak i nákupní tašky. Učíme lidi, jak funguje bezobalový nákup. Nové krabičky jsou z recyklovaného papíru a všechny obaly, do kterých prodáváme ingredience, jsou ze skla.

Adresa

Liška mazaná
Veverkova 10
170 00  Praha - Letná

Kontakty

Telefon: +420 607 726 676

E-mail: kurzy@liskamazana.cz

Web: www.liskamazana.cz

Sociální sítě

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!