Odznáček slušné firmy

Nobilis Tilia

Na okraji národního parku čerpáme inspiraci z přírody a s pokorou vyvíjíme a vyrábíme aromaterapeutickou přírodní a BIO kosmetiku.

"Proč Slušná firma?"

Podobně jako při vývoji a výrobě naší kosmetiky čerpáme inspiraci z přírody, chceme se stát součástí komunity Slušné firmy a nechat se inspirovat příběhy ostatních. Není nic lepšího než si vzájemně podat pomocnou ruku. Jsme v tom přeci společně.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

83%
Zdraví firmy
81%
Zaměstnanci
97%
Zákazníci
80%
Komunita
96%
Planeta
Nobilis Tilia

Co nabízíme
Českou aromaterapeutickou přírodní a BIO kosmetiku, která pečuje o celé tělo i ducha. Kouzlo výrobků spočívá v poctivé práci, hledání těch nejkvalitnějších surovin a v neposlední řadě pak i v tom, že dlouhodobě pracujeme na šetrném skloubení moderních vědeckých postupů s prověřenými účinky léčivých rostlin a z nich pocházejících surovin a éterických olejů.

Nobilis Tilia

Náš záměr
Změnit pohled na přírodní kosmetiku a otevřít všem svět vůní. Chceme, aby naše kosmetika nebyla pouze pěstící, chceme, aby si v ní každý našel svůj terapeutický přesah. Už na samém počátku chtěl zakladatel Zbyněk Šedivý maximálně využívat léčivých sil přírody. Ovšem nikoli za každou cenu, ale vždy s respektem, vděkem a pokorou – k přírodě, k lidem. Později s příchodem Adély Zrubecké získaly produkty další, aromaterapeutický rozměr.

Nobilis Tilia

Aromaterapie je náš pomocník
Základními stavebními kameny našich výrobků jsou rostlinné a éterické oleje. Věříme v jejich sílu a energii, která vedle příznivých účinků na momentální stav pokožky, harmonizuje celý organismus, psychiku, emoce.

Nobilis Tilia

Kvalita na prvním místě
V naší práci sázíme na nejvyšší možnou dostupnou kvalitu všech složek, neváháme doslova prozkoumat celý svět, abychom měli jistotu, že suroviny, které používáme, jsou ty nejkvalitnější. Ptáte se proč? Je to jednoduché, nepoužili bychom nic, o čem bychom si nebyli jistí, že je to dobré pro nás samotné a je šetrné jak k pokožce, tak i k přírodě.

Nobilis Tilia

Jak to u nás chodí
Už od založení firmy v roce 1994 spoléháme na lidskou práci a respekt k ní, důvěru, odpovědnost a hlavně sounáležitost. Proto u nás třeba nenajdete plné automatické linky na plnění do obalů nebo etiketovací linku. Jsme si zkrátka jistí, že každý, kdo se na výrobě našich přípravků podílí, předává jim i část svého já, své radosti a energie.

Nobilis Tilia

Společně kveteme
Až na výjimky (pánové prominou) jsme ve firmě samá křehká květinka. Ať už to jsou laborantky ve výrobě, v expedici, fakturantky, účetní, markeťačky nebo zahradnice, všichni tu společně sdílíme stejné hodnoty, chceme společně růst a KVEST - kvalitou, vzděláním, etikou, spokojeností a tradicí.

Nobilis Tilia

Vlastní distribuce
Najdete nás hlavně na webu, ale také v prodejnách zdravé výživy, specializovaných obchodech s bio a eko sortimentem a především u profesionálů jako jsou kosmetičky a maséři, kteří s naší voňavou kosmetikou pečují o druhé. Naše distributory si pečlivě vybíráme, takže nás nehledejte v konvenčních řetězcích a supermarketech.

Nobilis Tilia

Inspirace „zHora“
Uplynulo víc než dvacet let od založení firmy a my se z města přestěhovali do vesnice Vlčí Hora, do krásné a inspirující přírody Národního parku Českého Švýcarska. Díky usilovné práci několika nadšenců se nám zde podařilo vybudovat úžasný Svět vůní. Najdete tu Přírodní ukázkovou zahradu postavenou na principech biodynamiky a permakultury, Bylinkovou čajovnu s nabídkou fair trade a bio čajů nebo kávy, a také podnikovou prodejnu, kde vám rádi poradíme s výběrem kosmetiky nebo pomůžeme umíchat vlastní harmonizační parfém z éterických olejů.

Nobilis Tilia

S čím nám můžete pomoci
V dnešní přetechnizované době, zaměřené na výkon bez ohledu na pohodu každého z nás, si velmi ceníme toho, že jsme našli tolik zákazníků, kteří hledají nejen kvalitu, ale i jistou přidanou hodnotu, danou naším pojetím podnikání a přístupem k práci, ale také vírou v sílu přírody, v sílu vůní. Pomozte nám tuto myšlenku ještě dále rozvinout.

Adresa

Nobilis Tilia, s.r.o.
Vlčí Hora 147 
407 46  Krásná Lípa 
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 412 383 421
E-mail: nobilis@nobilis.cz
Web: www.nobilis.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 65
Od kdy fungujeme: 1994
Místo působení: Vlčí Hora; celá ČR a SR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!