Odznáček slušné firmy

NuSpring

Praha

Jsme obchůdek s tou nejlepší přírodní a bio kosmetikou, kterou jsme našli. Podporujeme regionální, home made, ručně vyráběné výrobky.

Počet lidí

3

Od kdy fungujeme

2010

Místo působení

Praha; celá ČR

"Proč Slušná firma?"

Slušnost, ochota, férovost, vstřícnost, rovnost, to jsou dnes mnohdy jen prázdná slova. Vzdušné zámky, které si vysníváme ve svých představách. Dnešní uspěchaná doba žene podnikatele k rychlému růstu, vysokému zisku, mnohdy i za cenu nepravdivých informací. Zákazník je jen zdroj financí, prostředek k rychlému obohacení, abychom se měli dobře. Ne, počkejte a nejde to dělat i jinak? Ano, jde. Dokladem jsou firmy, které se zapojily do projektu Slušná firma. Je nám ctí stát vedle nich a snažit se věci změnit. Je to totiž jen na nás samotných, jakým směrem se vydáme. A my jsme Slušná firma.

Co nabízíme

Nabízíme pečlivý výběr, ozkoušené produkty, které samy používáme a ve kterých se vyznáme. Když se nám něco neosvědčí nebo zjistíme, že existuje něco mnohem lepšího a kvalitnějšího, vyměníme produkty a zařadíme nové. 

Nyní jsme tak hledali např. kvalitní bambucké máslo. Máme na poličce x vzorků, které testujeme, abychom zákazníkům přinesli to nejlepší. 

NuSpring
NuSpring

Najdete u nás přírodní a bio kosmetiku pro ženy, muže, děti, ale i domácí mazlíčky. A dokonce i zdravé mlsky od českých výrobců.

NuSpring
NuSpring

O co nám jde

Snažíme se vybrat to nejlepší z nabídky přírodní a bio kosmetiky, která je na trhu. Jasně, může to znít jako klišé, ale... Samy značky hledáme - jezdíme na veletrhy, dáme na osobní doporučení, kontakty, studujeme internet, sledujeme noviny.

NuSpring

Dlouhou cestou výrobky zkoušíme a testujeme nejen na sobě, ale zapojujeme i s naše zákazníky. Zkoumáme složení, jak jsou produkty vyrobeny, jaký byl proces zpracování, z čeho a za jakých podmínek. Chceme lidem přinést čistou přírodní kosmetiku, aby nemuseli luštit etikety, ale mohli se na nás spolehnout. 

NuSpring

Hledáme mnohdy malé výrobce o jedné osobě. Podporujeme zejména české a slovenské regionální značky, které jsou ekologické, mají např. recyklovatelné, kompostovatelné obaly.  Veškeré produkty, které si u nás můžete vybrat, jsou nezávadné, bez obsahu chemických složek. Jsou férové nejen k sobě, ale i k přírodě

NuSpring

Nechceme, aby jste si koupili stovky produktů, ale pojďte s námi vybrat ten jeden přímo pro vás. Ani příroda není nevyčerpatelná a s přicházejícím boomem bio produktů je potřeba hledět i na vyčerpatelnost zdrojů. Pojďme si vážit přírody a chovat se k ní ohleduplně.

NuSpring

Naše kultura - jak fungujeme

Naší filosofií, nebo spíš niterním projevem, je férovost. Snažíme se co nejvíce poradit, pomoci a záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojení. 

NuSpring

V Praze jsme pro ně otevřeli showroom, kde rádi poradíme a lidé si mohou produkty vyzkoušet. Posíláme i vzorečky domů, aby lidé nekupovali zajíce v pytli a našli opravdu to, co jim bude sedět. Pečujeme o ně jako kdybychom to byli my sami.

NuSpring

Adresa

NuSpring (Czech Republic) s.r.o.
Belgická 27
120 00  Praha 2 - Vinohrady

Kontakty

Telefon: +420 730 175 266

E-mail: info@nuspring.cz

Web: www.nuspring.cz

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!