Odznáček slušné firmy

NuSpring

Praha

Jsme obchůdek s tou nejlepší přírodní a bio kosmetikou, drogerií, zero waste potřebami a produkty do domácnosti, ale i zdravými mlskami, které jsme zatím našli.

"Proč Slušná firma?"

Rádi bychom sdíleli stejné myšlenky a životní postoj s těmi, kdo jsou na stejné vlně. Někdy má člověk pocit, že je v tom sám. Nedávno nám kdosi řekl, že slušná firma neexistuje a nemůže v tomhle světě přežít, protože brzy zkrachuje. My bychom rádi dokázali, že to tak být může a nejsou to jen fráze.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

100%
Zdraví firmy
95%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
82%
Komunita
90%
Planeta
NuSpring

Přírodní a bio kosmetika a drogerie
Nabízíme pečlivý výběr kvalitní přírodní a bio kosmetiky, drogerie, mlsek a pomůcek do domácnosti, které samy používáme a ve kterých se vyznáme. Když se nám něco neosvědčí, zklame nás dodavatelova filozofie či výroba, nebo zjistíme, že existuje něco lepšího a kvalitnějšího, vyměníme produkty a zařadíme nové. Člověk se pořád učí…

NuSpring

Stále hledáme to nejlepší
Hledání produktů, které mají přírodní složení a neslibují jen hory doly, je velmi těžké. Na problém jsme třeba narazili při hledání kvalitního bambuckého másla. Máme na poličce x vzorků, které testujeme, abychom zákazníkům přinesli to nejlepší. Není nám jasné, proč to samé máslo stojí o polovinu méně než jiné a co za tím je. Je ošizené nebo si druhá firma smlsla na neférové ceně a přemrštěné provizi? Kdo za tím stojí a dostali pěstitelé férově zaplaceno?

NuSpring

Zapojujeme zákazníky
Dlouhou cestou výrobky zkoušíme a testujeme nejen na sobě, ale zapojujeme i naše zákazníky. Zkoumáme složení, jak jsou produkty vyrobeny, jaký byl proces zpracování, z čeho a za jakých podmínek. Chceme lidem přinést čistou přírodní kosmetiku, aby nemuseli luštit etikety, ale mohli se na nás spolehnout.  Jsme rádi, když se zapojují i naši zákazníci, dávají nám tipy, co se jim osvědčilo. Jsme rádi, že můžeme jít na stejné vlně.

NuSpring

Zákazníci jako přátelé
Máme se zákazníky velmi dobré vztahy. Bereme je jako své přátelé a známé. Stává se nám, že za námi přijely zákaznice až z Brna, Plzně, Olomouce. Prý nás a to prostředí chtěly vidět na živo. Na Velikonoce jsme od jedné zákaznice dostali domácí perníčky a jiná ušila krásné látkové podtácky. Tyhle milé pozornosti nás dojímají.

NuSpring

Ohleduplnost k přírodě
Víme, že každé podnikání přináší i následky pro přírodu. Prodáváme přírodní kosmetiku a tak nás trápí i otázka návratnosti zdrojů a minimalizace odpadu. Ani příroda není nevyčerpatelná a s přicházejícím boomem bio produktů je potřeba hledět i na vyčerpatelnost zdrojů. Chceme si vážit přírody a chovat se k ní ohleduplně. 

NuSpring
NuSpring

Ekologické balení
K balení produktů používáme buď použité krabice nebo nové z recyklovaných materiálů. Vyměnili jsme plastovou lepenku za papírovou s ekologickým lepidlem z kaučuku, které neobsahuje žádné škodlivé látky. Dokonce nám zákazníci vozí použité krabice, noviny a papíry jako výplň do balíků, aby se vše využilo na maximum. Zavedli jsme recyklační systém, kdy nám mohou zákazníci nosit prázdné obaly od výrobků značek, které je berou zpátky, a my jim za ně vrátíme peníze.

NuSpring

Provázet životem
Naší filosofií, nebo spíš niterním projevem, je férovost. Snažíme se co nejvíce poradit, pomoci a záleží nám na tom, aby naši zákazníci byli spokojení. Nejde nám o to, aby jednou nakoupili a sbohem, už nás nezajímáte. Jsme šťastné, když se k nám vracejí a my je můžeme provázet jejich životem.

S čím nám můžete pomoci
Jsme šťastné, když nám přinesete např. použité krabice, noviny, papírovou drť nebo krabicovou, kterou můžeme použít dál do balíčků. Můžeme tak maximalizovat použití materiálu a zamezit výrobě nového, který se zbytečně hromadí v kontejnerech. Prosím, pokud od nás dostanete balíček, alespoň jej vytřiďte. Budeme vám za to vděční.

Adresa

NuSpring (Czech Republic) s.r.o.
Belgická 27
120 00  Praha 2 - Vinohrady
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 730 175 266
E-mail: info@nuspring.cz
Web: www.nuspring.cz

     

Základní fakta

Počet lidí: 3
Od kdy fungujeme: 2010
Místo působení: Praha; celá ČR

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!