Odznáček slušné firmy

SOLEA CZ

Česká Třebová

Vyrábíme díly do aut světových značek a vracíme zdravotně postižené zpátky do života.

"Proč Slušná firma?"

Protože je to skvělá příležitost k vzájemné inspiraci a propojení s firmami, které vnímají svět podobně.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
85%
Zaměstnanci
90%
Zákazníci
73%
Komunita
81%
Planeta
Solea CZ

Vyrábíme nejen pro automobilový průmysl
Pro naše zákazníky vyrábíme plastové a kovové díly, zejména do automobilového průmyslu, ale našimi odběrateli jsou i firmy z jiných průmyslových oborů. Zajistíme vše od konstrukce, výrobu formy, přes sériové dodávky až po finální montáž sestav včetně potisku.

SOLEA CZ

Naše práce ještě konkrétněji
Naší významnou činností je vstřikování plastů. Výlisky váhově od 1 gramu po 1,5 kilogramu. Provoz nástrojárny rovněž nabízí CNC i konvenční obrábění, jako je frézování, broušení či soustružení. V loňském roce jsme rozběhli nový provoz, lisovnu kovů.

Solea CZ

Pružnost, kvalita, vstřícnost
Naši zákazníci si váží toho, že jsme pružní, máme spolehlivé a kvalitní dodávky a vždy se s námi dohodnou, protože jim vycházíme vstříc.

solea cz

72% zdravotně postižených
Náš tým tvoří 72% zdravotně postižených a dodáváme 91% výroby do automobilového průmyslu, v této kombinaci nám patří prvenství v celém Česku.

solea cz
Solea cz
Solea cz

O co nám jde
Chceme ukázat, že mezi zdravotně postiženými je spoustu šikovných lidí, kteří ve své práci dosahují potřebné kvality i pro tak náročné odvětví, jakým je automobilový průmysl. Vytváříme pro ně takové prostředí, ve kterém jsou schopni dlouhodobě pracovat, navzdory svému onemocnění.

Solea cz

Svoboda vs. zodpovědnost
Hledání rovnováhy mezi svobodou a zodpovědností je nikdy nekončící téma. Baví nás objevovat nové možnosti a rozvíjet je, protože nám dávají smysl. Ten je pro nás zásadní.

Solea CZ

Sebe-řízení a spolu-podnikání
Budujeme prostředí a hodnoty postavené na pilířích lidství, svobody a zodpovědnosti. Před několika lety jsme nastoupili na cestu, která nám dělá radost, mění pod-řízení na sebe-řízení a objevuje spolu-podnikatele.

solea cz

Zodpovědnost, autonomie, transparentnost
Strategii, finanční plány, cíle klíčových ukazatelů netvoří 1-2 lidé, ale tým 18 lidí. Každý výrobní tým má autonomii ve výběru nových spolupracovníků, spolurozhoduje o investicích. Za již automatickou součást firemního života pouvažujeme každoměsíční celofiremní setkání, na kterém lidé získávají transparentní firemní informace včetně ekonomických.

Solea CZ

Každý hlas má stejnou váhu
Součástí celofiremních setkání jsou i společná hlasování, kde máme všichni po jednom hlase bez výjimky a hlasujeme o čím dál významnějších rozhodnutích. Zavedli jsme také témata jako je hodnocení nadřízených nebo každoměsíční podíl na zisku. 

Solea CZ

Mluvíme o důležitých tématech
Již několik let probíhá společný nákup zdravých potravin, ve kterém je zapojena většina lidí z firmy. V rámci této aktivity jsme navázali bezva spolupráci s firmou Tierra Verde a jejich ekoprodukty. Každý měsíc se snažíme udělat něco navíc a mezi lidmi prohlubujeme znalosti o důležitých tématech jako je palmový olej, těžba minerálů v Kongu, vajíčka nosnic v klecích, éčka v potravinách a podobně.

Solea CZ

S čím nám můžete pomoci
Rádi bychom část výrobních kapacit lidí s hendikepem směřovali do oblasti zpracování odpadu (např. šití, demontáž, kompletace). Díky za případné oslovení, pokud by to pro vás bylo jakkoliv zajímavé.

Adresa

SOLEA CZ výrobní družstvo
Rybník 242
560 02  Česká Třebová
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 465 533 397
E-mail: solea@solea.cz
Web: www.solea.cz

  

Základní fakta

Počet lidí: 146
Od kdy fungujeme: 2000
Místo působení: Česká Třebová; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!