Odznáček slušné firmy

Tiny Life

Olomouc, Praha

Škola přírodní kosmetiky, kurzy udržitelného životního stylu a Bohyně, živá kombucha ve skle; tak to jsme my.

Počet lidí

2

Od kdy fungujeme

2016

Místo působení

Olomouc

"Proč Slušná firma?"

Od počátku našeho podnikání se věnujeme udržitelnému rozvoji a přejeme si být příkladem pro etické zacházení se zdroji naší Matky Země. Opravdu nám záleží na blahu rostlin, živočichů a přírody samotné. Snažíme se naše znalosti předávat dál a neustále také vylepšovat naše schopnosti. Být Slušnou firmou pro nás znamená být v souladu s proudem života na planetě.

Co nabízíme

Vytvořily jsme Školu přírodní kosmetiky, která si dává za cíl naučit hloubkově vše o pečující kosmetice v přírodní verzi. Své klienty učíme, jak si vyrábět jednoduché a přirozené pečující přípravky nebo jak se vyznat v ingrediencích. Škola probíhá v Praze a v Olomouci. Rády spolupracujeme s festivaly udržitelnosti a často se tedy stává, že nás najdete přednášet v různých koutech České republiky. 

Tiny Life

V momentech, kdy zrovna nemáme žádný kurz či workshop, tak vyrábíme detoxikační nápoj Bohyně - živá kombucha, který distribuujeme do restaurací, čajoven a kaváren. Jedná se o jemný, lahodný bublinkový nápoj připomínající cider s mnoho skvělými schopnostmi (např. obsahuje množství probiotik, a tudíž je úžasným pomocníkem pro střevní kultury). V tuto chvíli existuje ve třech variantách - černý čaj, zelený čaj, a levandulová příchuť. Je to naše srdcovka od té doby, co jsme se kombuchy mohly upít v Indii.

Skrýváme se tedy pod dvěma magickými slovy. Těmi jsou udržitelnost a Bohyně.

Tiny Life
Tiny Life

O co nám jde

"Čistota, opravdovost, upřímnost a láska k sobě samému, která vede k úzkému vztahu s naší planetou."

Tiny Life

Naším cílem je vnést udržitelné myšlení do českých domácností a ukázat lidem, jak jednoduché a příjemné je žití v souladu s přírodou. Přejeme si dovést ženy, ale i muže k využívání přírodních zdrojů v oblasti péče o pleť a v oblasti úklidu a péče o domácnost. Jde nám tedy o to, abychom jako lidstvo začali lépe přemýšlet nad naší ekologickou stopou pomocí malých každodenních krůčků, které ale mohou ovlivnit celý velký kolos s názvem “moderní společnost”. 

Tiny Life

Usilujeme o čistou planetu, ale také čistého člověka bez zdravotních problémů, i proto jsme přišly s nápojem Bohyně - živá kombucha. Ten je totiž již tisíce let starým magickým doplňkem detoxikace, která je v dnešní době tak skloňovaným tématem. 

Naše kultura - jak fungujeme

"Láskyplný přístup k práci, k sobě navzájem a k našich klientům."

Tiny Life

Pracujeme v souladu s hodnotami jako je vzájemný respekt, láska k práci a neutuchající rozvoj. Tvoříme tak, abychom se v rámci konání obohacovaly a posouvaly dál. Učíme se, relaxujeme a děláme to, co nás baví

Tiny Life

V našem činění jsme našly zábavu, lásku a smysl. Dopřáváme si volno, které podněcuje inovace ve firmě a nové nápady. Dokážeme se ocenit za dobře splněnou práci a etiku uznáváme nejen v přístupu ke zvířatům.  Spokojení klienti vycházejí z naší spokojenosti, a to je pro nás velmi důležité.

Tiny Life
Tiny Life

Adresa

Tiny Life
Sokolovská 161/2B
779 00  Olomouc
Provozovna: 
Dolany 498
78316   Dolany u Olomouce

Kontakty

Telefon: +420 736 136 112

E-mail: alex@tinylife.cz

Web: www.tinylife.cz

Sociální sítě

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

lenka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!