Kolik stojí členství?

Slušná firma funguje jako svépomocná komunita podnikatelů, kteří se na provoz spolku skládají podle potřeb spolku a svých možností.

Cena za členství ve spolku je dobrovolná.

Vstupem do spolku se organizace stává členem společenství, jehož cílem je přispět k větší udržitelnosti toho, jak se u nás podniká a celkově žije.

Jednotliví členové spolupracují na společných projektech, pomáhají si s marketingem, provozem, financemi, řízením, kampaněmi, s hledáním nových lidí, obchodní příležitostí (pro ziskovky) či cest, jak své myšlenky dostat k lidem novým, podporovatelům (pro neziskovky). Především ale fungují, v mnoha případech, jako parta blízkých lidí, které spojuje společný zájem.

Na finanční náklady spolku se členové skládají podle míry přínosu společenství pro jejich aktivity a/nebo podle míry, do které chtějí aktivity projektu Slušná firma podpořit. Tyto náklady souvisí s provozem webu, vedením účetnictví a především musí pokrýt důstojnou odměnu cca dvou lidí (ve skutečnosti se tým skládá z několika částečných úvazků, které dohromady dávají zhruba 1,5 - 2 plné úvazky), kteří činnost koordinují a o členy pečují.

Společné aktivity organizací (společné projekty, sešlosti, exkurze a další aktivity) pak fungují na principu “BYOB - Bring Your Own Beer”, což znamená, že každý dá, co chce/může - někdo své prostory, jiný prezentaci, další jídlo, techniku, čas věnovaný koordinaci nebo rady ostatním.


newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!