Kolik stojí členství?

Slušná firma funguje jako svépomocná komunita podnikatelů, kteří se na provoz spolku skládají podle potřeb spolku a svých možností.

Vstupem do spolku se podnikatel stává členem společenství, jehož cílem je přispět ke změně toho, jak se u nás podniká a celkově žije.

Jednotliví členové spolupracují na společných projektech, pomáhají si s marketingem, provozem, financemi nebo řízením a hledají přes Slušnou firmu nové lidi a obchodní příležitosti. Především ale fungují v mnoha případech jako parta blízkých lidí, které spojuje společný zájem.

Finanční náklady spolku, na které je třeba se složit, musí pokrýt důstojnou odměnu dvou lidí (ve skutečnosti skládáme tým z několika drobných úvazků, které dohromady dávají zhruba 1,5 - 2 plné úvazky), kteří provoz koordinují, náklady na provoz a rozvoj webu a povinnosti vůči státu. Společné aktivity pak fungují na principu “BYOB - Bring Your Own Bag”, což znamená, že každý dá, co chce/může - někdo své prostory, jiný prezentaci, další jídlo, techniku, čas věnovaný koordinaci nebo rady ostatním.


newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!