Inspirace

Konkrétní, často i snadno zkopírovatelné příklady toho, jak firmy propojují lidi a fungují šetrně vůči planetě.

Stále hledáme cesty, jak co nejméně škodit a ničit, a to jak individuálně, tak v motýlím kolektivu. A třeba tím mávnutím křídla inspirujeme další.

Potravinářství má své “bio”, oděvy biobavlnu, automobilky elektřinu. Většina branží se mění před očima. V knižní ale nic takového nenajdete. Řekli jsme si, že někdo to začít musí a rozhodli jsme se, že se staneme nejekologičtějším nakladatelstvím v Evropě.

K naší práci přistupujeme zodpovědně a konáme dle našeho nejlepšího svědomí. A to je i hlavní důvod, proč jsme si řekli, že jen dodávat udržitelná řešení nám už nestačí, ale chceme věci měnit i uvnitř firmy.

Razítko na každý odeslaný balíček jako zpráva o tom, že Slušné firmy myslí na planetu a cíleně se snaží využít každého materiálu beze zbytků. A když už nakupují, tak z recyklovaného.

Vytvořili jsme sadu jedinečných metodických a didaktických materiálů, které dávají dohromady ucelený koncept. Podporujeme pedagogy i vedení škol v jejich zavádění. Děti přitom vedeme k odpovědnosti za sebe sama, za vlastní učení i za svět kolem nich.

Odpojme se občas od elektrického proudu a napojme se na náš vlastní vnitřní proud, který tu vždy byl, je i bude a který nám nikdo nemůže vzít, pakliže to sami nedovolíme.

Péče o zákazníky může někdy nabrat téměř umělecký směr :-).

Velké myšlenky musí doprovázet vědomá každodení praxe. Rutinní postupy, zajeté procesy a každá drobnost, co se počítá.

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!