Víkendový kurz Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky

16.6.2018 - 17.6.2018
Bylinková Terapie, Dittrichova 2024/5, 12000 Praha

Během 1. letního víkendového kurzu Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky se máte na co těšit. Jsou nové, s výletem do přírody, dvoudenní a ten čas navíc, který přes den i noc získáme dodá výrobkům maximální potenciál. A že to bude síla!

  • 16.6.2018 - 17.6.2018
  • Bylinková Terapie, Dittrichova 2024/5, 12000 Praha
  • 13:30 - 13:30
  • 3250 Kč
Zpět na přehled setkání

A co se bude dít? 

V tomto čase to v přírodě hraje všemi barvami, vůně se prolíná se zvuky, příroda žije na 100%, je čas nejdelšího dne a nejkratší noci, Letní slunovrat a Svatojánská noc, příroda dává největší poklady. Je čas vyrábět Květovou vodu, oslavit Slunovrat, nakládat třezalku, zaměřit se na energii, tělo a krásu. 
Čas hojnosti a barevnosti, sklízíme , nakládáme, sušíme . Budeme vyrábět tinktury, oleje a masti. Ochutnáme jedlé květy a vyrobíme si dezerty z nich. Otevřeme si Bylinkovou Laboratoř a s naším destilačním přístrojem zažijeme kouzla.

Sobota – poznání a zpracování

Seznámíme se s bylinkami pro dané období a vyjdeme si na procházku do přírody, naučíme se jak byliny poznávat, hledat i sbírat a na co si dát pozor. Dozvíte se o účincích bylin možnostech nejvhodnějšího zpracování. Budeme čistit kořeny, byliny, krájet, škvařit a míchat, připravovat směsi i stimulovat. Pak všeho necháme, nástroje odložíme, uklidíme a necháme uležet nejen byliny, ale i nově získané vědomosti.

Ani naši předci nespěchali…moc dobře si byli vědomi, že čas macerování a louhování, se významně podílí na získání maximálního účinku a byliny v “leže“ nabývají na síle.

Neděle – dopracováváme a finišujeme do konce

V neděli se opět sejdeme. Základ je již dostatečně uleželý a vyčkává na další zpracování do několika finálních výrobků, které si odnesete s sebou domů.

Jedná se o all inclusive dvoudenní soboto – nedělní workshop s bohatým programem, domácím občerstvením a bylinnými nápoji. Vše potřebné je pro vás zajištěno včetně materiálu a pomůcek. S sebou stačí pouze dobrá nálada, chuť se naučit něco nového, zástěrka a psací blok na poznámky. Večery vás bude pravidelně provázet Monika Golasovská a její tým Bylinkové terapie.

Otevřeli jsme pro vás několik termínů víkendového kurzu. Místa jsou omezena proto doporučujeme uvádět i alternativní termíny.

Pro přihlášení prosím vyplňte tento formulář

Více informací najdete kliknutím sem.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Nebude zveřejněno na stránkách, potřebujeme pro případnou komunikaci s Vámi.

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!