Víkendový kurz Bylinkaření,aneb jak léčily naše babičky

21.7.2018 - 22.7.2018
Bylinková Terapie, Dittrichova 2024/5, 12000 Praha

Během 2. letního víkendového kurzu Bylinkaření, aneb jak léčily naše babičky se máte na co těšit. Jsou nové, s výletem do přírody, dvoudenní a ten čas navíc, který přes den i noc získáme dodá výrobkům maximální potenciál. A že to bude síla!

  • 21.7.2018 - 22.7.2018
  • Bylinková Terapie, Dittrichova 2024/5, 12000 Praha
  • 13:30 - 13:30
  • 3250 Kč
Zpět na přehled setkání

A co se bude dít? 

V tomto čase to v přírodě hraje všemi barvami, vůně se prolíná se zvuky, příroda žije na 100%, je čas nejdelšího dne a nejkratší noci, Letní slunovrat a Svatojánská noc, příroda dává největší poklady. Je čas vyrábět Květovou vodu, oslavit Slunovrat, nakládat třezalku, zaměřit se na energii, tělo a krásu. 
Čas hojnosti a barevnosti, sklízíme , nakládáme, sušíme . Budeme vyrábět tinktury, oleje a masti. Ochutnáme jedlé květy a vyrobíme si dezerty z nich. Otevřeme si Bylinkovou Laboratoř a s naším destilačním přístrojem zažijeme kouzla. 

Sobota – poznání, výlet do přírody a zpracování 

Seznámíme se s bylinkami pro dané období a vyjdeme si na procházku do přírody, naučíme se jak byliny poznávat, hledat i sbírat a na co si dát pozor. Dozvíte se o účincích bylin možnostech nejvhodnějšího zpracování. Budeme čistit kořeny, byliny, krájet, škvařit a míchat, připravovat směsi i stimulovat. Pak všeho necháme, nástroje odložíme, uklidíme a necháme uležet nejen byliny, ale i nově získané vědomosti.

Ani naši předci nespěchali…moc dobře si byli vědomi, že čas macerování a louhování, se významně podílí na získání maximálního účinku a byliny v “leže“ nabývají na síle. 

Neděle – dopracováváme a finišujeme do konce

V neděli se opět sejdeme. Základ je již dostatečně uleželý a vyčkává na další zpracování do několika finálních výrobků, které si odnesete s sebou domů.

Jedná se o all inclusive dvoudenní soboto – nedělní workshop s bohatým programem, domácím občerstvením a bylinnými nápoji. Vše potřebné je pro vás zajištěno včetně materiálu a pomůcek. S sebou stačí pouze dobrá nálada, chuť se naučit něco nového, zástěrka a psací blok na poznámky. Večery vás bude pravidelně provázet Monika Golasovská a její tým Bylinkové terapie.

Otevřeli jsme pro vás několik termínů víkendového kurzu. Místa jsou omezena proto doporučujeme uvádět i alternativní termíny. 

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář viz. https://goo.gl/forms/iI4fCp547skU5wAr2

Více informací najdete zde.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Vyplňte jenom jestli kupujete na firmu.

Nebude zveřejněno na stránkách, potřebujeme pro případnou komunikaci s Vámi.

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!