Odznáček slušné firmy

ALMARK GROUP

Stavíme, sváříme a pomáháme na stavbách. Měníme myšlení lidí nejen ve stavebnictví kvalitně odvedenou prací a uměním dodržet slovo. Věříme, že když budeme svoji energii investovat do lidí, dokážeme tím udělat svět lepším místem.

"Proč Slušná firma?"

My všichni u nás v ALMARKU se snažíme tvořit a být součástí takového celku, který se může pyšnit označením slušná firma. Co nám k tomu přispívá? Nevidíme náš svět pouze v číslech. Snažíme se vnímat i to, co se děje všude kolem nás. Věříme, že svými činy, přístupem a chováním dokážeme ovlivnit i ostatní firmy a jednotlivce. Stejně tak doufáme, že se naučíme něco nového od druhých. Díky tomuto kolotoči zkušeností se nám pak společně podaří vytvářet a uskutečňovat změny k lepšímu.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

97%
Zdraví firmy
93%
Zaměstnanci
98%
Zákazníci
91%
Komunita
86%
Planeta
ALMARK GROUP

Pomáháme na stavbách
Stavíme, sváříme a pomáháme na stavbách. Pro danou stavbu sháníme, organizujeme a opečováváme řemeslníky. Dáváme si záležet na tom, aby jim k práci a spokojenosti nic nechybělo a mohli tak svoji práci dělat co nejlépe. To, co naši firmu opravdu tvoří, nejsou cihly a bagry, ale skuteční lidé. Vedle nich jsou tu také naše vědomosti a zkušenosti, tedy know-how. Naším výsledným produktem je hotové dílo, se kterým je zákazník plně spokojený. 

ALMARK GROUP

Klíčová je kvalita a vztahy
Našim klientům pomáháme úspěšně dokončit stavební projekty, šetřit jejich čas a přinášíme radost z práce. Budujeme dlouhodobé vztahy, proto je pro nás klíčová kvalita odvedené práce a komunikace se zákazníky i našimi pracanty.

ALMARK GROUP

Nejsme zaměstnanci, ale kolegové
Každý u nás má své místo a ví, co je jeho cílem. Dobře zorganizovaná práce, plné pracovní nasazení a dobrý kolektiv je totiž podle nás počátkem úspěchu. Zároveň jsme navzájem úzce propojení a pracujeme v menších týmech. Všichni táhneme za jeden provaz, proto když je potřeba zabrat, neváháme jít do práce i v sobotu. Nejsme zaměstnanci, ale kolegové, kteří mají jediný cíl. A tím je kvalitně odvedená práce.

ALMARK GROUP

Náš region, náš domov
Snažíme se náš region podporovat a posouvat dál. To především znamená nákup u místních firem a také jednotlivá podpora různých regionálních výrobců. Cizí nám nejsou také místní projekty, kluby a asociace jako třeba Basketbal Dubňany, čajovna Kulatá Brána, Srdce pro Hodonín.

ALMARK GROUP
Neumíš německy? Nevadí
Už při příchodu dostanou nováčci kvalitní pracovní oděv a dárkovou tašku s několika drobnostmi, které však v terénu hodně pomáhají. Takovým příkladem je třeba slovník pojmů i frází, který pro naše nové kolegy sami připravujeme. A proč? Protože většina našich projektů je v Německu. Práce je díky jazykovému vybavení našich lidí plynulejší, efektivnější, nevzniká jazyková bariéra. Máme také mobilní aplikaci pro snadné učení jazyků na cestách. 
ALMARK GROUP

Pravidelné vzdělávání
Neméně důležitý je také osobní rozvoj nás všech v ALMARKU. Každý měsíc se pravidelně školíme. Možná si říkáte, jestli to není moc, ale výsledky stojí vážně za to. Po malých krocích postupně rosteme. Hodně nám záleží také na tom, aby do našeho kolektivu noví kolegové skvěle zapadli, proto dáváme důraz při výběrových řízeních na jejich osobnost. Myslíme si totiž, že tým, který si dobře rozumí, posune výkon celé firmy ještě výš.

ALMARK GROUP

Dobré vztahy a důvěra
U nás se můžete vždy spolehnout na dodržení slova i platebních termínů. Svým lidem vždy zaplatíme, i když nám třeba klient ještě peníze neposlal. Důvod je jednoduchý. Naši lidé jsou naše firma. Není to logo na dveřích ani zápis v obchodním rejstříku. To, co dělá ALMARK ALMARKEM, jsme my – Almarkčata.

ALMARK GROUP
ALMARK GROUP

I ALMARK má své dny...
Víme, že ne vždy se daří. Kvůli tomu ale neházíme flintu do žita. Díky naší skvělé partě se nám daří tyto momenty překonávat. Navzájem si věříme a tvoříme společně i mimo práci. Máme také firemní dny, které se skrývají pod názvem I ALMARK má své dny. To je čas se na chvilku zastavit, společně se bavit a poklábosit i mimo práci. To vše a mnohem více přispívá k tomu, že se už v neděli těšíme na pondělí do práce.

Náš cíl a hodnoty
Naším cílem je dělat svět lepším a začínat u sebe. Řídíme se hodnotami, které jsou propojeny a usměrňují fungování každého člena společnosti. Pokud je přijmete za vlastní, začnete chápat práci ne jako zaměstnání nebo honbu za výdělkem, ale především jako radost ze života.
Kvalita - "Vytváříme zážitek." Činorodost - "Nespíme na vavřínech." Vášeň - To co děláme, děláme srdcem." Tvořivost - "Nebojíme se být jiní." Komunikace - "Máme otevřené dveře." Vzájemnost - "Tvoříme jeden celek." Zodpovědnost - "Za naší prací si stojíme." Přiměřenost - "V přiměřenosti se nachází spokojenost." Láska - "S úsměvem jde všechno líp."

ALMARK GROUP

S čím nám můžete pomoci
Stejně tak jako sami chceme inspirovat své okolí a být příkladem, tak hledáme inspiraci a příklad u jiných firem. Rádi se potkáváme a diskutujeme především o oblasti firemní kultury a projektech na podporu regionů. Řešíte podobné věci? Dejte nám vědět a dáme hlavy dohromady!

ALMARK GROUP

Adresa

ALMARK GROUP, s.r.o. 
Plucárna 3560/1
695 01 Hodonín
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 730 516 782
E-mail: nazor@almark.cz
Web: www.almark.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 80
Od kdy fungujeme: 2008
Místo působení: Hodonín; ČR, zahraničí

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!