Odznáček slušné firmy

Atlas Copco

Praha

Nejsme vidět, jsme ale skoro všude tam, kde něco vzniká. Náš svět jsou kompresory, vakuové pumpy, průmyslové nářadí a stavební technika.

"Proč Slušná firma?"

Přáli bychom si, aby se slušnost vůči zaměstnancům, klientům i planetě stala standardním chováním všech firem bez ohledu na jejich velikost. Tedy i nadnárodních korporací. Věříme, že my jsme takové korporace příkladem.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

83%
Zdraví firmy
85%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
86%
Komunita
78%
Planeta
Atlas Copco

Co vyrábíme
Vyrábíme kompresory, vakuové pumpy, odvodňovací čerpadla, generátory a průmyslové nářadí. Naše výrobky jsou jedny z nejlepších ve svém oboru. Máme stovky patentů ročně a už desítky let udáváme směr.

Atlas Copco

Neviditelný pomocník
Jsme dodavatelem v mnoha odvětvích. Pomocí našich bezolejových kompresorů se vyrábějí nápoje a potraviny nebo vhání vzduch do inkubátorů miminek. S naším eco-designovým nářadím se vyrábějí mobily nebo auta. Kontejnerové generátory slouží jako zdroj energie na hudebních festivalech a odvodňovací čerpadla pomáhají při povodních.

Atlas Copco

Perpetum mobile
Perpetuum mobile bohužel zatím vyrobit neumíme, ale ve vývoji se mu snažíme přiblížit. Neustále snižujeme dopad našich výrobků na životní prostředí, prodlužujeme jejich životnost, vylaďujeme ergonomii a hledáme alternativní zdroje energie.

Atlas Copco

Ohleduplnost k lidem i přírodě
Jsme domovem průmyslových nápadů. Neustále inovujeme a hledáme cesty, jak být lepší. Mezi naše základní hodnoty patří podnikání etickou cestou a dlouhodobě udržitelný růst. V praxi to znamená, že naše výrobky se snaží být
 ohleduplné - k lidem i přírodě. Totéž požadujeme od našich partnerů a dodavatelů, i kdyby to pro nás mělo znamenat ušlou obchodní příležitost.

Atlas Copco

Decentralizovaná struktura
Věříme, že problém nejlépe vyřeší ten, kdo je k němu nejblíž. Díky tomu máme decentralizovanou strukturu, která kolegům zaručuje velkou míru zodpovědnosti i svobody.

Atlas Copco
Atlas Copco

Švédský původ
Vznikli jsme jako rodinná firma v roce 1873 ve Švédsku. Dnes máme sice zaměstnance po celém světě, rodinnou atmosféru si ale držíme pořád. Vyznáváme 100% etické chování, otevřenost, férovost a rovné příležitosti pro všechny. Švédský původ zkrátka nezapřeme. A jsme za to rádi. 

Atlas Copco

Voda pro všechny
Myslíme na ostatní. Přejeme si, aby měl k pitné vodě přístup každý člověk bez výjimky, a proto jsme založili charitativní projekt Water for All. Ke každé koruně vybrané od zaměstnanců přidává Atlas Copco koruny dvě.

Atlas Copco

S čím nám můžete pomoci
Budeme rádi, pokud se stále více firem bude chovat slušně. K lidem v nich i kolem nich.

Adresa

Atlas Copco s.r.o.
Průmyslová 10
102 00   Praha 10
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 725 958 287
E-mail: mycareer@cz.atlascopco.com
Web: www.atlascopco.com/cs-cz

    

Základní fakta

Počet lidí: 450 v ČR
Od kdy fungujeme: 1993 v ČR, 1873 ve Švédsku
Místo působení: Praha, ČR i zahraničí

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!