Odznáček slušné firmy

Butterflies & Hurricanes

Praha

Jsme kreativní designové studio nejen na (bez)obaly, vedené ženami a jejich talenty – empatií, laskavostí, kreativitou.

"Proč Slušná firma?"

Věříme, že design dokáže řešit problémy, a že smyslem Slušné firmy je pomáhat s problémy v českém a slovenském podnikatelském prostředí. Designem k jejich řešení umíme přispět, a to celkem jednoduše: řídíme se totiž našimi hodnotami, a vše, co děláme, slouží vyššímu smyslu. Za naši planetu a život na ní se cítíme stejně zodpovědní jako za vlastní profit, ne-li více. Proto rádi patříme mezi takové společnosti – a současně je podporujeme – které sdílí stejnou vášeň pro férovost, odvahu, štědrost, pokoru, soucit, povzbuzení, demokracii a neutuchající snahu na cestě k udržitelné cirkulární ekonomice.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
80%
Zaměstnanci
83%
Zákazníci
93%
Komunita
89%
Planeta

Co nabízíme
Nabízíme designová řešení. Značkám, které jsou vnímány jako součást problému, pomáháme stát se součástí jeho řešení; značkami, které jsou v harmonii s přírodou, které respektují bez rozdílu všechny lidi - až už jsou jakéhokoliv pohlaví, pocházejí z jakékoliv kultury - a veškerý život na Zemi.

Pomáháme společnostem přejít na cirkulární ekonomiku a zvládat rizika s tím spojená. Víme, že to dovedeme, protože jsme si takovou transformací sami prošli.

Vede nás soucit pro všechny. Naše nástroje jsou design a empatie. Přinášíme značkám, obalovému průmyslu a designu se společenským dosahem ženské talenty a přístupy, které jsou v dnešním světě akutně potřeba a otevíráme tak dveře příležitostem, o nichž firmy ani nemusí vědět, že je mají. Firmám můžeme pomoci objevit nové, udržitelné formy růstu, navýšit jejich nepeněžní hodnotu a projít organizačními změnami, díky kterým se stanou odolné vůči nepříznivým vlivům budoucnosti.
Butterflies & Hurricanes

Co chceme
Chceme dělat vše, co je v našich silách pro to, aby jsme pomohli firmám zlepšit svět skrze omezení odpadů, přechod na cirkulární ekonomiku a mít příznivý vliv na společnost a demokracii, a současně vám zajistit zisky na celá desetiletí.

Pokud vy nebo vaše firma sdílíte podobné hodnoty a nechcete dělat kompromisy ani v jejich dodržování, ani v kvalitě vašich výrobků nebo na své misi, rádi budeme na této cestě vašimi společníky.

Adresa

Butterflies & Hurricanes
Polská 54
120 00   Praha 2

Kontakty

Telefon: +420 603 262 646

E-mail: michaela.thomas@bandh.cz

Web: www.butterflies-hurricanes.cz

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!