Odznáček slušné firmy

CooLAND

Jsme spolek pro ochranu zdravé zemědělské krajiny. Zabýváme se tématy – ekologické zemědělství, přístup k půdě a biodiverzita krajiny.

"Proč Slušná firma?"

Věříme v propojování lidí stejných hodnot a o to se také snažíme v oblasti péče o zemědělskou krajinu. Spolu toho zvládneme více a proto jsme tady.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
100%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
82%
Komunita
100%
Planeta
CooLAND

CooLAND v kostce
Naší vizí je zdravá zemědělská krajina. Naším posláním je být odborným a profesionálním poradcem v oblasti ochrany zemědělské krajiny v České republice. Spolupracujeme s těmi a propojujeme ty, kdo se o krajinu zodpovědně starají. Zpracováváme projekty, které krajině k jejímu zdraví pomáhají, píšeme odborné studie a zároveň tato témata přibližujeme veřejnosti. Získáváme zkušenosti i v zahraničí a přenášíme je do prostředí české krajiny a zemědělců.

S čím umíme pomoci
Nabízíme služby pro podporu zdravé zemědělské krajiny:
  • zlepšení a zachování kondice zemědělské krajiny: krajinářská opatření pro retenci vody v krajině, krajinná zeleň, podpora biodiverzity
  • poradenství pro přístup k půdě pro agroekologické zemědělce
  • založení a správa KPZ (komunitou podporované zemědělství)
CooLAND

Středočeský ekofestival se blíží a s ním i úterní debata s Kateřina Zímová. Staňte se také tváří změny, která má tu kouzelnou moc změnit naši krajinu 🦋🌳🚜Akci pořádá Ekocentrum Huslík a spolu s ním se na vás těšíme v kině v Poděbradech 💚

Uverejnil používateľ CooLAND Utorok 30. januára 2018

Vám na míru, v souladu s přírodou
Všechny naše služby vycházejí vždy z lokálních podmínek a jsou vytvářeny na míru vašim požadavkům v souladu s přírodou. Našimi klienty jsou vlastníci pozemků, zemědělci, ochránci přírody, samosprávy, investoři a všichni další zájemci o zdravou zemědělskou krajinu. V těchto oblastech nabízíme odborné poradenství, zpracování projektů, vzdělávání a expertní služby.

CooLAND
Jak fungujeme v týmu
CooLAND je naší radostí a věříme, že naše vize má smysl. Nemáme sice společnou kancelář, tu si ale umíme vytvořit kdekoli, když se chceme potkat a společně vymýšlet nové věci. Jsou pro nás důležité přátelské vztahy. Nemáme stanovenou organizační hieararchii, pracujeme samostatně a svobodně, ale při strategických rozhodnutích hraje roli hlas všech. CooLAND nám nabízí prostor a příležitost se zabývat tím, co nás baví. Záleží na každém jednotlivci, jak tento prostor využije a co do něj přinese.
CooLAND
Jak to máme s financováním
CooLAND se věnujeme především ve volném čase. Uvědomujeme si ale, že mnohé činnosti nelze úspěšně realizovat bez financí. Chceme, aby naše služby mohl využít kdokoli se zájmem o krajinu a aby cena pro něj nebyla překážkou. Naše příjmy v současné době pochází především ze spolupráce na projektech s dalšími organizacemi.
CooLAND

S čím nám můžete pomoci
Sdílejte naší vizi zdravé zemědělské krajiny a jednejte v jejím souladu. Staňte se členem komunity CooLAND na facebooku, účastněte se našich akcí, šiřte informace o našich aktivitách mezi své přátele a dejte nám vědět, když se bude dít něco zajímavého u vás. Vytvořte kousek zdravé krajiny na svém balkoně, na svém pozemku nebo v místě, kde žijete. Kupujte potraviny od místních ekologických zemědělců, nebo rovnou založte vlastní iniciativu místních potravinových iniciativ tzv. KPZku. V tomhle všem vám můžeme poradit, nejlépe nás tedy podpoříte tak, když si objednáte naše služby. Můžeme pro vás připravit seminář, přednášku, zorganizovat exkurzi, nebo navrhnout vhodný způsob, jak pomoci zemědělské krajině. Najděte si svou vlastní cestu do krajiny.

Adresa

CooLAND, z.s.
Za Oborou 34
169 00  Praha 6
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 605 505 529
E-mail: info@cooland.cz
Web:  www.cooland.cz
           blog.cooland.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 5
Od kdy fungujeme: 2015
Místo působení: Praha; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!