Odznáček slušné firmy

DAGARA Nature

"Proč Slušná firma?"

Slušná firma, protože to myslíme vážně. Chceme dělat vše nejlépe jak umíme a můžeme. Jsme nováčci na poli podnikání i větší výroby, proto se chceme a potřebujeme inspirovat od zkušenějších. Se Slušnou firmou můžeme být v obraze a vědět co můžeme dělat lépe a co hlavně dělat vůbec nemusíme. Přide nám fér podnikat slušně!

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

100%
Zdraví firmy
20%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
65%
Komunita
77%
Planeta

O co nám jde
Vytváříme bezpečný prostor pro sebe i ostatní, kde nalézáme sebe, své talenty a potenciál. Na kurzech se učíme spolu s účastníky naslouchat volání duše. A podporujeme je (i sebe) na cestě k sobě, do nitra...
Vyrábíme přírodní kosmetiku, kde využíváme všechen prostor k naplnění záměru, objevit své dary. Myšlenku záměru mýdel a kosmetiky podporujeme ze všech stran. Tím, že jsme součástí DAGARY děláme to co nás baví.
Tím, že s námi spolupracují řemeslníci a výrobci, kteří jsou na svém místě a vědí co je jejich dar. A výrobky od nich jsou protkané láskou a vědomím hodnoty. Tím, že mýdla mohou být používána vědomě s myšlenkou a vykročením na cestu ke svým darům.

O co nám jde v jedné větě? Chceme aby všichni žili, ne přežívali!

Dagara
Dagara

Jak fungujeme
Zatím jsme tři nadšenci co jedou na plný plyn. Já, která se věnuji Dagaře na 100 %. Vymýšlím recepty, vyrábím, prodávám, posouvám firmu, aby byla firmou, hlídám vizi a čistotu záměru, realizuji se na kurzech i workshopech. Můj úžasný muž, který právě finišuje s novou výrobnou kosmetiky a základnou celé firmy, řeší technické záležitosti a mě drží při zemi, abych nevymýšlela víc než zvládnu (jsem plná nápadů, vizí a představ). K tomu ještě zvládá svoji "normální práci", která ho baví. Pavla, kamarádka, časem společnice ve firmě propojuje náš svět se světem legislativy, finančního úřadu, regulí a vůbec s realitou, která by nás jinak dost překvapovala. Naštěstí je trpělivá s oběma světy a krásně nás zvládá. Pomáhá mi s výrobou i organizací kurzů. Stará se o akce s otužováním a brzy je sama bude provázet. K tomu zvládá svou práci účetní. Plán je takový, že se všichni v Dagaře setkáme na plný úvazek a již brzy dáme příležitost i dalším lidem spolupracovat na chodu firmy.

Dagara

S čím nám můžete pomoci?
Pro obchůdky s duší, rádi dodáme naše mýdla se záměrem.

Hledáme řemeslníky, pěstitele, srdcaře, kteří vyrábí, pěstují

  • lokální suroviny v bio kvalitě pro kosmetiku (např. oleje, lanolin, heřmánek, levanduli)
  • truhláře, muže, co rádi vdechnou život našim novým dřevěným formám na mýdla nebo dokáží vyrobit strunové řezačky na mýdla, ideálně z okolí
Dagara

Co vám můžeme nabídnout
Prostor a podporu na kurzech a seminářích, které nám dávají smysl a podporují "Záměr". Některé jen pořádáme a jsme sami účastníci, jiné sami provázíme. Provázíme prodloužené víkendy, kde se ponořujeme někdy i hodně hluboko do sebe. A nebo rovnou do ledové vody, kde trénujeme mysl i tělo. Nabízíme přírodní kosmetiku se stejným záměrem, objevit své dary, svou cestu. Setkání a povídání nad přírodní kosmetikou, jak a proč ji používat a jak si ji vyrobit doma je mezikrok k tomu, aby člověk zjistil, že vlastně nic kupovat nepotřebuje, a co ano, to si hravě a jednoduše vyrobí z toho, co má kolem sebe.

Kontakty

Adresa: Nemochovice 22, 683 33
Telefon: +420 724 689 661
E-mail: michala@dagara.cz 
Web: dagara.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 3
Od kdy fungujeme: červenec 2018
Místo působení: Nemochovice

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!