Odznáček slušné firmy

Dočasky.cz

Měníme život psím bezdomovcům. Co jeden člověk pokazí, jiný musí napravit.

"Proč Slušná firma?"

Považujeme se za slušnou neziskovku, která dělá svou práci nejlépe, jak umí. A to vždy v souladu s naším vědomím a svědomím.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

67%
Zdraví firmy
94%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
93%
Komunita
94%
Planeta
Dočasky

Dočasná péče o psy
Poskytujeme dočasnou péči psům, kteří (ať už z jakéhokoliv důvodu) ztratili majitele. Nejčastěji z důvodu, že se jich původní majitel vzdal. My jim nacházíme nové, lepší rodiny, protože pes má být nejlepším přítelem člověka, ne bezdomovcem. Vracíme jim pocit bezpečí a jistotu, že na nich člověku záleží. Že nejsou jen módním doplňkem či prodejním artiklem.

Dočasky

Pomáháme majitelům porozumět
Mnohdy vedeme boj s větrnými mlýny a nemůžeme ho vyhrát, pokud jiný postoj k problému vysokého počtu psů nezaujme celá společnost. Proto lidem předáváme informace, jak se psem lépe komunikovat, jak o něj správně pečovat, jak zvládnout základy výchovy. Pro veřejnost pořádáme umísťovací výstavu "Chcete nás?" v Brně.

Dočasky
Dočasky
Země pejskařů
Česká republika je nazývána zemí pejskařů. Co do počtu psů o tom není pochyb. Být pejskařem ale (podle nás) neznamená jen psa vlastnit. Každý, kdo si psa pořídí, je za něj zodpovědný. Za jeho pohodlí, za jeho zdraví, naplněný a spokojený život. 
Dočasky
Zvíře nesmí být věc
Stanovili jsme si vysoké cíle – usilujeme o úpravu stávajících pravidel celoplošného čipování a evidence zvířat, omezení chovu zvířat bez průkazu původu a stanovení minimálních podmínek pro držení zvířat.
Dočasky
Dočasky
Profesionální přístup
Ač "pracujeme" v neziskovém sektoru, ke všemu, co děláme, přistupujeme vysoce profesionálně. Nové dočaskáře i rodiny si důkladně prověřujeme, díky čemuž se nám psi z adopce nevracejí.
Dočasky

Široká spolupráce
Spolupracujeme s odborníky v té které oblasti, se státními úředníky, firmami i soukromými osobami. Podporujeme spolehlivé spolky a útulky. Ctíme etický kodex a zákony této země.

Dočasky

S čím nám můžete pomoci
Pokud bydlíte blízko a nemůžete mít svého psa, staňte se venčitelem. Jste z dálky a nemůžete psa adoptovat? Staňte se virtuálním adoptivním rodičem nebo dočaskářem. Baví vás manuální práce? V našem sídle máte dveře otevřené, sdílejte s námi radost ze společného tvoření lepšího prostředí pro psí bezdomovce a lidi, pomozte nám vybudovat psí ostrov. Umíte kreslit, fotit, programovat, psát texty pro PR články atd.? Spojte se s námi :)

Adresa

Dočasky.cz, z.s.
Nová 931/59
691 51 Lanžhot
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 777 866 555
E-mail: info@docasky.cz
Web: www.docasky.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 7 + desítky dobrovolníků
Od kdy fungujeme: 2013
Místo působení: Lanžhot; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!