Odznáček slušné firmy

EMA Poděbrady

Poděbrady

Jsme vzdělávací studio pro jednotlivce a firmy, zaměřujeme se na angličtinu, kreativitu a rozvojové programy. Měníme vaše životy na příběhy s dobrým koncem.

"Proč Slušná firma?"

Začali jsme svobodně, pokračujeme svobodně a končit chceme taky svobodně. U toho nás baví, že tím můžeme měnit svět kolem nás. Vzájemná podpora v podnikatelském terénu je pro nás důležitá. Pomáhají nám inspirativní příběhy a nápady podobně naladěných lidí.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

97%
Zdraví firmy
97%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
89%
Komunita
100%
Planeta
EMA Poděbrady

Kurzy s opravdovou stopou
Naším posláním je podporovat v lidech sebevědomí a probouzet schopnost tvořit realitu. Nabízíme kurzy a rozvojové firemní programy, které dávají smysl a zanechají opravdovou stopu.

EMA Poděbrady

Angličtina s jistotou
Rodilí mluvčí u nás učí angličtinu děti i dospělé tak, aby ji dokázali vnímat ve všech polohách a získali větší jistotu při rozhovoru. Nejde o naučení se dokonalé angličtiny, ale o odvahu jednat v cizím jazyce. 

EMA Poděbrady

Kreativita - kompetence zítřka
Výtvarníci posilují kreativitu, jednu z nejdůležitějších kompetencí dneška i zítřka. Organizujeme výtvarné a rukodělné kurzy, recyklujeme látky i odpadní materiály jako třeba karton.

EMA Poděbrady
EMA Poděbrady

Příběhy s dobrým koncem
Průvodci pomáhají měnit životy lidí a firem na příběhy s dobrým koncem. Využíváme nástroje jako je koučování, arteterapie, doprovázené poutě, poradní kruhy. Připravujeme poznávací a rozvojové programy na míru, pro objevení nové vize, napojení na svoji sílu nebo zlepšení komunikace a vztahů mezi kolegy.

EMA Poděbrady

Naše motivace
Člověk schopný domluvit se anglicky snadněji najde uplatnění v životě, má více možností se dál vzdělávat. Kreativní člověk vidí příležitosti tam, kde je ostatní nevidí. Pokud žádné nejsou, vytvoří si je. Člověk vědomý si sám sebe je spokojený a šťastný. Firma, která podniká „slušně“, dělá svět lepším místem. Přejeme si mít více takových lidí a firem kolem sebe.

Respekt
Stavíme na oboustranném respektu. Nehodnotíme a dětské výtvory neopravujeme do dokonalé podoby. Přijímáme směr i tempo každého z nás. Práce s dospělými i dětmi probíhá v bezpečném prostředí pod vedením zkušených profesionálů.

EMA Poděbrady

Spokojenost
Emoce Myšlení Aktivita jsou tři oblasti, které tvoří spokojenost v životě. Podpoříme vás, abyste znovu našli, co vás baví a dělá vám radost. Zpomalujeme, abychom se opravdu viděli a slyšeli. Poznáváme a uklízíme svůj vnitřní svět. Můžeme být i vašimi průvodci.

EMA Poděbrady

Spokojenost
Jsme tým, který funguje na základě dobrovolnosti. Ten, kdo pracuje pro EMU, to dělá, protože se sám rozhodl a přináší to užitek jemu i zákazníkům. Nemáme žádná pevně stanovená pravidla ani hierarchii. Naše hranice jsou respekt a úcta při komunikaci, touha živit se tím, co nás baví, pracovat kolik jsme ochotní a mít za to slušně zaplaceno. Vítáme vřelé neformální vztahy.

EMA Poděbrady

S čím nám můžete pomoci
Nejvíc nám pomůžete, když se budete zajímat o sebe a lidi kolem vás a povíte jim, co děláme. Třeba zrovna vy je inspirujete a dodáte jim odvahu udělat první krok a náš lidský svět bude zase o něco lidštější.

Adresa

EMA Poděbrady, z.s.
Lidická 12
290 01  Poděbrady
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 723 442 345
E-mail: katka@emapodebrady.cz
Web: www.emapodebrady.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 8
Od kdy fungujeme: 2015
Místo působení: Poděbrady

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!