Odznáček slušné firmy

Etnetera Activate

Jsme tým nadšenců do digitálních technologií, které baví zlepšovat fungování online světa.

"Proč Slušná firma?"

Dlouhodobě se snažíme o budování svobodné firmy, která sdružuje lidi se zájmem o společnost a její vývoj. A pochopitelně chceme aby co nejvíce firem kolem nás fungovalo stejně. Ideálně celý trh. Chceme tedy ukazovat cestu, že lze podnikat slušně, lidsky a ono to funguje. K našemu přístupu nás velmi inspirovala práce Tomáše Hajzlera a proto chceme být součástí. Pomůže nám to propagovat naši cestu, dále se učit a také vracet nabyté zkušenosti zpět.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

80%
Zdraví firmy
91%
Zaměstnanci
80%
Zákazníci
78%
Komunita
67%
Planeta
Etnetera Activate

Pomáháme podnikat v online světě
Naším cílem je pomáhat firmám podnikat v online světě seriózně a racionálně. Snažíme se, aby využívaly správně dostupná data, aby svými emaily zákazníky neobtěžovaly, ale naopak potěšily, aby navrhovaly řešení s ohledem na zákaznické potřeby. Snažíme se o to, neboť věříme, že tento přístup je dlouhodobě efektivnější a ziskovější než používání rychlých a špinavých technik.

Etnetera Activate

Digitální revoluce
Věříme v to, že probíhající digitální revoluce změní svět k lepšímu. Pomáháme technologické transformaci ČR a chceme, aby Česká republika v tomto procesu hrála důležitou a aktivní roli.  Naši práci se snažíme dělat vždy poctivě a správně. 

Etnetera Activate
Digitální data, uživatelská rozhraní
Nabízíme kompletní servis týkající se digitálních dat. Od sběru, přes vyhodnocení, po návrh akcí a zlepšení. Nabízíme také kompletní zajištění přímé komunikace se zákazníky formou emailů a věrnostních programů. Pomáháme s inovacemi v digitálním světě. Navrhujeme uživatelská rozhraní, testujeme je, hledáme možnosti použití IoT a virtuální reality.
Etnetera Activate
Úspěšná digitální komunikace
Chceme naše klienty naučit rozhodovat se podle dat, a být tak v digitální komunikaci úspěšnější než jejich konkurenti. K tomu jsme schopni na všech úrovních dodat služby, produkty, koučing zaměstnanců i outsourcing našich lidí do týmu.
Etnetera Activate
Svoboda v práci
Jsme firma vyznávající svobodu v práci jako jeden z cílů našeho podnikání. Fungujeme na bázi naprosté otevřenosti. Snažíme se maximálně povzbuzovat zpětnou vazbu a učit se z ní. V praxi to znamená obrovskou volnost a současně zodpovědnost. Což opravdu není pro každého. Ale kdo se v tom najde, těžko mění. Nedílnou součástí je humor a internetové memy. Děláme si rádi legraci ze sebe i světa kolem. Malou ukázku můžete najít na našem tumblr blogu.
Etnetera Activate

S čím nám můžete pomoci
Nejvíce nám pomůžete, pokud nás doporučíte lidem, které by bavila naše práce. A pokud samozřejmě znáte někoho, kdo potřebuje analyzovat data, řekněte mu o nás.

Etnetera Activate

Adresa

Etnetera Activate, a.s. 
Jankovcova 1037/49
170 00  Praha 7

Kontakty

Telefon: +420 602 603 906
E-mail: jiri.stepan@activate.cz
Web: www.activate.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 25
Od kdy fungujeme: 2014
Místo působení: Praha, celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!