Odznáček slušné firmy

Obchod Greenwave (Marex-net)

Praha

Přírodní obchod s tradicí. Jsme rodinný obchod a e-shop s přírodní a bio kosmetikou, aromaterapií a ekodrogérií založený v roce 2008.

"Proč Slušná firma?"

Věříme, že slušnost je stále jednou z nejdůležitějších lidských vlastností. Ať už slušnost jednoho člověka vůči druhému, tak slušnost a etické chování populace jako celku vůči přírodě, která nás obklopuje. Rády se zapojíme do komunity stejně smýšlejících lidí; vzájemná podpora a inspirace je totiž základ.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

97%
Zdraví firmy
83%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
82%
Komunita
95%
Planeta
Greenwave

Bio, lokální a férové
V našem obchodě najdete pečlivě vybrané přírodní produkty pro každodenní péči o pokožku a domácnost: přírodní kosmetiku, aromaterapii i úklidové prostředky. Laťku pro výběr produktů máme hodně vysoko! U nás má zelenou BIO kvalita od certifikovaných výrobců, fair trade, skleněné a recyklované obaly, veganská kosmetika a produkty místní - české a slovenské výroby. Nově budeme zavádět stáčenou eko drogerii.

Greenwave

Obchod a komunita v jednom
Náš obchod je prodejním místem a zároveň komunitou, kde se setkávají lidé, kteří nejsou lhostejní ke svému zdraví a také k životnímu prostředí. Jako prodejci i zákazníci můžeme společně pracovat na snižování spotřeby chemických přípravků nejen v domácnostech, ale i v zemědělství. Svými penězi a tím, co nakupujeme, děláme každodenní volbu.

Greenwave
Greenwave
Přispět můžeme každý
Rozvoj biodynamického a ekologického zemědělství, ochranu vody, snižování produkce plastových obalů, méně vyhubeného hmyzu a včel – to vše považujeme za zlomek benefitů pro přírodu, které vyplývají z naší práce a nákupu našich zákazníků. Neprodáváme produkty, které by mohly být toxické pro člověka, zvířata a vodní toky. Věříme, že i malá změna v myšlení a nakupování má smysl.  
Greenwave
Pravdivost na prvním místě
Pro nás je nejdůležitější pravdivost. Na našem webu najdete plné složení v INCI u každého výrobku. Naše zákazníky a zákaznice často známe mnoho let, a proto nevidíme důvod, proč bychom k nim neměly být upřímné. Snažíme se vždy poradit, jak nejlépe dovedeme. 
Greenwave

Fluktuaci neznáme
Jsme malý tým několika žen, kterých se prostě nemusíte bát zeptat na cokoliv, co vás k výrobkům zajímá nebo si nejste jisti. Náš tým je parta holek, které se znají spoustu let. Naši práci děláme podle nejlepšího svědomí a s radostí. Společně se vzděláváme doma i v Německu, abychom vám mohly dobře poradit.

Greenwave

S čím nám můžete pomoci
Třiďte a recyklujte. Jako e-shop se používání obalových materiálů bohužel nevyhneme. Kartony a krabice, které k vám doputují, jsou často již po několikáté na své cestě, a tak je s klidným svědomím můžete vyhodit do tříděného papíru. Bublinkové folie nám můžete příležitostně vrátit do obchodu nebo skladu a my je použijeme znovu. V případě, že to k nám máte daleko, vytřiďte je prosím do kontejneru na plasty. Všechny naše lahvičky lze rozebrat a recyklovat též, tak na to nezapomeňte, až kosmetiku vypotřebujete. Děkujeme, že do toho jdete s námi.

Adresa

Obchod Greenwave 
Jungmannova 16
110 00  Praha 1
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 222 514 741
                 +420 736 605 544
E-mail: info@greenwave.cz
Web: www.greenwave.cz

  

Základní fakta

Počet lidí: 6
Od kdy fungujeme: 2008
Místo působení: Praha; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!