Odznáček slušné firmy

HERUFEK Chocolate

"Proč Slušná firma?"

Chceme sdílet hodnoty slušného a férového podnikání se stejně smýšlejícími subjekty. Cítíme, že čím více firem pochopí, že je potřeba podnikat zodpovědně vůči svým partnerům, tím lépe se nám bude žít.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
81%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
82%
Komunita
89%
Planeta

O co nám jde
Chceme svým dílem měnit zažité podnikatelské prostředí "devadesátek". I na vesnici chceme dokázat, že lze podnikat aniž bychom podváděli. Že může platit podání ruky a férová dohoda. Chceme ukázat, že za skutečně kvalitní a férovou čokoládou je spousta práce - u farmářů, ale také v samotné výrobě. Chceme ukázat, jak má chutnat pravá čokoláda. Že kvalitní potraviny jsou důležitou součástí kvalitního života. 

Herufek
Herufek

Jak fungujeme
Jsme malou rodinnou manufakturou. Nehrajeme si na šéfy a podřízené, každý máme v našem kolektivu roli, se kterou jsme seznámeni. Pracujeme v přátelském a transparentním kolektivu. Občas nám pomáhají i děti. Ale nebojte, spíše přiloží ruku k dílu a osahají si nové věci, do práce je nenutíme :). Taky pořádáme společné jednodenní akce a známe svoje rodiny. Fungujeme velmi flexibilně tak, aby naše rodiny byly spokojené a mohli jsme s nimi trávit dostatek času.

Herufek

Co vám můžeme nabídnout
Kvalitní a poctivou čokoládu vyrobenou přímo z kakaových bobů vysoké kvality, které jsou pěstovány v bio režimu. Jsme v přímém kontaktu s farmáři a družstvy, která nám kakaové boby dodávají. Kakaové boby nakupujeme zcela transparentně a za ceny, které jsou 2-3x vyšší než je běžná cena komoditního kakaa. Spolu s dalšími menšími producenty se snažíme kultivovat a změnit trh s kakaem, neboť si zaslouží lepší podmínky a zacházení.

Herufek

S čím nám můžete pomoci?
Budeme rádi, pokud k nám přijedete na exkurzi a pokud se vám u nás bude líbit, řeknete o tom svým známým a kamarádům. A taky oceníme, pokud si koupíte kvalitní čokoládu a poznáte ten rozdíl.

Kontakty

Adresa: Slavkovská 462, 696 14 Čejč
Telefon: +420 723 602 116
E-mail: hello@herufek.com
Web: herufek.com

 

Základní fakta

Počet lidí: 4
Od kdy fungujeme: 2015
Místo působení: celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!