Odznáček slušné firmy

Hojdavak

Milujeme houpání! Vyrábíme funkční, praktické, oku i duši lahodící závěsné textilní vaky pro miminka, děti i dospělé.

"Proč Slušná firma?"

Ideály o fungující slušné a poctivé práci se mě držely celý život. Ne vždy byl můj postoj přijímán pozitivně. Po rozhodnutí rozjet na mateřské vlastní podnikání jsem se těšila na svobodu při volbě hodnot a nikdy jsem nepochybovala, že to není možné. Děláme věci tak, jak bychom chtěli, aby fungoval svět kolem nás. A protože snaha jednotlivce nemusí být vždy vidět ani slyšet, dává nám velký smysl podpořit iniciativy typu "Slušná firma", která se s našimi hodnotami i smýšlením shoduje.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
88%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
75%
Komunita
82%
Planeta
Hojdavak

Houpeme celou rodinu
Vyrábíme tři hlavní produkty - kolébky pro miminka, houpadla pro děti a houpadla pro dospělé. Nabízíme řešení při starostech s uspáváním miminek, zábavu a relaxaci pro všechny. Spokojenost našich zákazníků stavíme na první místo.

Hojdavak

Lokální dodavatelé
Při výrobě upřednostňujeme lokální výrobce a dodavatele. Šijeme z látek tkaných i barvených v Česku, za pomoci českých švadlen. Mezi naše partnery patří i chráněné dílny, jejichž existenci chceme podporovat.

Hojdavak
Certifikát pro děti do 3 let
Látky pro výrobu dětských houpadel mají vždy certifikát nezávadnosti pro děti do 3 let. Preferujeme jednoduchý design v jednobarevných pastelových barvách. O zákazníky se staráme stejně, jak bychom chtěli být sami opečováváni.
Hojdavak
Užitek a radost v jednom
Baví nás tvořit nové věci, které jsou užitečné a přinášejí radost každý den po dlouhou dobu. Vše za využití kvalitních českých materiálů a šikovných rukou. Naším záměrem je využívat české zdroje, podporovat rozvoj chráněných dílen, férově odměňovat zaměstnance i partnery a vytvářet přátelská a respektující prostředí.
Ohleduplnost nejen k přírodě
Neplýtváme s materiály a když máme zbytky, darujeme je např. do školek pro kreativní tvoření. Chceme být ohleduplní k ostatním i k přírodě ve všech aspektech naší činnosti.
Loajalita, důvěra a vstřícnost
V našem malém týmu fungujeme velmi otevřeně, přátelsky a partnersky. Loajalita, důvěra a vstřícnost fungují přirozeně. Hlavní je, aby nás to bavilo a dávalo vše smysl. 
Hojdavak
Proč kupovat české zboží?
Český výrobek přispívá k prosperitě české ekonomiky a bohatství českých lidí hned několikrát. Dává lidem práci ať na přímo nebo prostřednictvím zakázek u českých dodavatelů a partnerů, vygenerovaný zisk investuje zpět v Čechách, platí daně a odvody do státní kasy. Dalším aspektem je ohleduplnost k životnímu prostředí. České firmy by měly mít větší zájem chovat se zodpovědně ke svému okolí.
Hojdavak
S čím nám můžete pomoci
Pomozte nám propagovat české produkty a změnit vnímání hodnoty zboží, které bylo vyrobeno v Česku českými firmami. České zboží především od malovýrobců vyráběné férově ohodnocenými českými lidmi, v prostředí poctivě placených odvodů, daní a pojištění, využívající české kvalitní zdroje nikdy nemůže cenově konkurovat zboží vyrobenému na východu nadnárodními korporacemi. 

Adresa

Hojdavak
provozovna:
Na Slatince 3279/1
106 00  Praha 10

Kontakty

Telefon: +420 720 752 328
E-mail: petra.hola@hojdavak.cz
Web: www.hojdavak.cz

  

Základní fakta

Počet lidí: 3
Od kdy fungujeme: 2012
Místo působení: celá ČR

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!