Odznáček slušné firmy

Jitka Hrůzová

"Proč Slušná firma?"

Toto společenství je pro mě důkazem hesla, kterým se řídím již dlouhá léta “everything seems impossible until it’s done”. Slušná Firma je pro mě synonymem slov důvěra a respekt. Reprezentuje pro mě zdravé morální hodnoty a principy nejen v oblasti podnikání.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

95%
Zdraví firmy
90%
Zaměstnanci
83%
Zákazníci
68%
Komunita
75%
Planeta

O co mi jde
Jde mi o poskytování excelentního servisu a špičkových výstupů na světové úrovni. O poskytování kreativních a koncepčních řešení v oblasti grafického designu a brandingu. Také se v našich končinách snažím o osvětu v oblasti vizuální komunikace a jejího dopadu na bysnyz. V neposlední řadě skrze svou práci bojuji proti tzv. “vizuálnímu smogu”, který zaplavuje nejen online i offline prostor kolem nás.

JH Grafik
JH Grafik

Syndrom vyhoření 
Jedna z velkých výzev přišla po roce práce v kreativním studiu na okraji Londýna, kdy mými klienty byli bohatí lidé a chtěli být ještě bohatšími. To mi asi nevadilo tolik jako fakt, že jim bylo jedno, že jejich produkt není kvalitní, nebo že způsob výroby není ohleduplný k naší planetě. Tato zkušenost mě vedla k tomu, že jsem začala nesnášet svou práci a grafický design, jelikož jsem se podílela na věcech, se kterými jsem niterně nesouhlasila. Rozhodla jsem se tedy svou kariéru grafické designérky pověsit na hřebík, kompletně změnit prostředí a profesi, odjela jsem na rok do Číny učit angličtinu. 

JH Grafik

Prozření
Již od studia grafického designu na univerzitě v Anglii jsem automaticky tíhla k tématům a projektům, které v nějakém ohledu dělají naš svět lepším.
Automaticky jsem chtěla pracovat pro neziskový sektor, protože to jsou Ti první, kteří Vás napadnou, pokud se bavíme o zlepšení světa, nezjištné konání. Pochopila jsem však, že i komerční projekty mohou být společensky přínosné. V současné době tedy spolupracuji jak s neziskem, tak se soukromými firmami.
 

JH Grafik

Co nabízím 
Ve svém kreativním studiu pracuji s projekty různých velikostí, pro něž navrhuji vizuálně zajímavá, čistá a autentická řešení. Na začátku každého projektu se ptám na hodně věcí, abych klienta a záměr jeho projektu pochopila, protože jedině tak mohu zaručit kvalitní výstup. Jsem odborníkem na branding, což zahrnuje výzkum brandu, verbální definice brandu (claim, manifest brandu, apod.), tvorba názvu, vizuální identita včetně tvorby logotypu a logomanuálu. Dále tvořím tiskové a propagačních materiálů pro online a offline prostor, rozsáhlejší publikace a dokumenty jako jsou výroční zprávy a katalogy. “Překládám” také složitější materiály do infografiky. Konzultuji a tvoří webové stránky a online aplikace po vizuální stránce. Nabízím celková řešení vizuální strategie a komunikace s přesahem do marketingu.

S čím mi můžete pomoci?  
Zmiňte se o mně svému okolí. Víte o někom, kdo hledá grafického designéra nebo má projekt, který potřebuje logo či jakkoli jinak se vizuálně prezentovat? Doporučení druhých je ta nejlepší reklama. Mým posláním je tvorba hodnot, které mají pozitivní dopad na náš svět. Poskytuji servis v grafickém designu, brandingu a vizuální strategii.

JH Grafik
JH Grafik

Ještě něco málo o mně
Aktivně se věnuji angličtině - používám ji, učím ji, lektoruji ostatní jak ji mají učit. Třeba v EMĚ v Poděbradech, která je také členem Slušné Firmy. Na Facebooku mám svoji skupinu, kde svoji vášeň pro tento jazyk sdílím s dalšími. A ve volném čase se věnuji józe, meditaci a také se bavím natáčením videí na různá témata na Youtube.

JH Grafik

Kontakty

Adresa: Mariánské Lázně
Telefon: +420 776 624 419
E-mail: designer@jhgrafik.com
Web: jhgrafik.com

    

Základní fakta

Počet lidí:
Od kdy funguji: říjen 2017
Místo působení: celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!