Odznáček slušné firmy

Moravskoslezské Investice a Development (MSID)

Jsme společnost vlastněná Moravskoslezským krajem. Naším cílem je rozvíjet region ve 3 oblastech – rozvoj investičního prostředí, podpora podnikání, propagace kraje.

"Proč Slušná firma?"

Veřejná správa nemusí vždycky znamenat pomalé úředníky, netransparentnost a plýtvání penězi. Chceme, aby se s veřejnými penězi nakládalo jako s vlastními a aby se používaly na užitečné věci. Ke Slušné firmě jsme se přihlásili proto, že chceme veřejnosti ukázat, kam směřují jejich peníze a že se za ně dělají konkrétní věci. Konkrétně chceme ukázat, jak pomáháme Moravskoslezskému kraji být chytřejší, živější a ekologičtější.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

83%
Zdraví firmy
79%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
53%
Komunita
75%
Planeta
Moravskoslezské Investice a Development

O co nám jde
Snažíme se, aby byl Moravskoslezský kraj podnikavější a zaměstnanější a aby se dostal mezi tři nejlepší kraje v Česku v ekonomické výkonnosti a podnikavosti. Chceme přispívat k tomu, aby se lidem v kraji nejen lépe podnikalo a pracovalo, ale také aby se jim tady dobře žilo a neměli by potřebu odcházet pryč.

Moravskoslezské Investice a Development

Naše transformace
Rozvíjet region jsme začali již v roce 1993, a to pod názvem Agentura pro regionální rozvoj, a.s. V roce 2018 jsme prošli transformací a přejmenovali se na Moravskoslezské Investice a Development, a.s.

Moravskoslezské Investice a Development

Podporujeme podnikání v MSK
Podporujeme investiční prostředí a lákáme do kraje nové zahraniční i tuzemské investory. Zajišťujeme jim potřebný informační servis a nabízíme lokality vhodné k zasídlení jejich firem. Zároveň nezapomínáme na již fungující firmy v kraji a poskytujeme jim after care péči. Snažíme se omezovat zastavování nových ploch prostřednictvím podpory regenerace a znovuvyužití brownfields. Spravujeme databázi těchto brownfields.

Moravskoslezské Investice a Development

Rozvíjíme region 
Připravujeme a realizujeme rozvojové projekty a strategie vedoucí k rozvoji regionu. Zabýváme se řešením dlouhodobých koncepcí revitalizace specifických oblastí, např. pohornické krajiny Karvinska.

Moravskoslezské Investice a Development
Místo pro podnikání i život
Propagujeme Moravskoslezský kraj jako místo vhodné pro podnikání a také pro život. Pořádáme soutěž propagující podnikání žen v regionu www.ladybusiness.cz a konferenci Invest More určenou pro zástupce firemního sektoru.
Moravskoslezské Investice a Development
Moravskoslezské Investice a Development

Jsme malý tým
Jsme malý tým, ve kterém je spolupráce víc než nutností. Umíme spolu řešit věci face2face in on-line při práci z domu. Každý z nás ví, kdo je spíš ranní ptáče a u koho je třeba si s pracovními úkoly počkat až po ranní kávě. Respektujeme se a když se nám něco nelíbí, řekneme si to. Umíme se pochválit a všichni dobře víme, že uvařit kolegovi kafe občas není málo.  

Moravskoslezské Investice a Development

Ochrana životního prostředí
Aktivně spolupracujeme s organizacemi zaměřenými na ochranu životního prostředí, jako jsou Eko-komAsekol  a Elektrowin. Vymýšlíme a pomáháme realizovat společné akce zaměřené na osvětu v této oblasti. Příkladem může být slavnostní vyhlášení soutěže o nejlepší obec ve třídění odpadu či Elektrohrátky v rámci hudebního Festivalu v ulicích v Ostravě.

Moravskoslezské Investice a Development

S čím nám můžete pomoci
S prolomením mýtu, že Moravskoslezský kraj je jen černá Ostrava a s šířením informací o našich aktivitách, které dokazují to, že Moravskoslezský kraj má v mnoha ohledech obrovský potenciál.

Adresa

Moravskoslezské Investice a Development, a.s. 
Na Jízdárně 7/1245
702 00 Ostrava
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 595 691 263 
E-mail: info@msid.cz
Web: www.msid.cz

  

Základní fakta

Počet lidí: 18
Od kdy fungujeme: 1993
Místo působení: Moravskoslezský kraj

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!