Odznáček slušné firmy

Nikol Klapková fotografka

Prostřednictvím autentických fotografií vytvářím firmám komplexní vizuální image týkající se jejich produktů, kultury i osobnosti.

"Proč Slušná firma?"

Jsem nadšená, že existuje Slušná firma, která sdružuje firmy se stejnými hodnotami. Díky nim spolupracuji s úžasnými lidmi a to je velká radost. Jsem vděčná, že jsem součástí SF od jejich začátku. Zdar smysluplné práci! :)

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

80%
Zdraví firmy
0%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
80%
Komunita
100%
Planeta
Nikol Klapková fotografka

Co nejraději fotím
Nabízím portrétní, reportážní i produktové focení. Nejraději tato focení kombinuji a vytvářím komplexní vizuální image firmy.

Nikol Klapková fotografka

Přirozenost bez příkras
Jsem Nikol Klapková a odjakživa mě fascinují dokumenty, zachycovat opravdovost a přirozenost bez příkras. Ráda fotím vizuální image firem, které svou činností dělají svět hezčím místem. Krásnou prací je pro mne také focení životních etap lidí. 

Velké díky, Tomáši
Fotka je pro mě geniální médium. V tom jsem se našla. Pak mě Tomáš Hajzler inspiroval jít na volnou nohu, následně jsem díky němu začala objevovat, co všechno obnáší mé nevědomé spotřebitelské chování. 

Nikol Klapková fotografka
Nikol Klapková fotografka
Nikol Klapková fotografka

Jsem perfekcionista
Fotím 10 let, na volné noze jsem 3 roky a stejné 3 roky intenzivně objevuji, kdo jsem, protože podnikání je pro mě dokonalá forma sebereflexe. Ve své práci jsem perfekcionista a mému srdci jsou blízká témata: uvědomělá spotřeba, minimum odpadu, ohleduplnost k přírodě a udržitelná móda.

Nikol Klapková fotografka

Smysluplnost a zodpovědnost
Mým cílem je prostřednictvím vlastních fotek dávat větší povědomí o firmách a projektech, které mají smysluplné produkty nebo služby a jsou zodpovědné vůči svému okolí. Ráda díky fotkám ukazuji, jací jsou, jak fungují a co hodnotného vytváří, a to šťavnatou a autentickou tvorbou.

Nikola Bruncová - fotografka

Štěstí a vděčnost
Mám to štěstí, že pracuji jen a pouze pro projekty, který mi dávají smysl. Smysl a podobné hodnoty jsou pro mne základní podmínka pro navázání spolupráce. Jsem vděčná za spolupráci s Biopekárna Zemanka, Kytky od potoka, Krkavčí matka, JRK, Bezobalu a další.

Nikol Klapková fotografka

Portrétové fotografie
Portréty fotím v prostředí, které pasuje dané osobnosti a díky vyslechnutí konkrétního příběhu se dokážu lépe nacítit. Soustředím se hlavně na emoce, ty totiž předávají tu pravou energii, tam není potřeba slov. Zbožňuji přirozené světlo a zachytit lidi takové, jací skutečně jsou a co vyzařují. 

Nikol Klapková fotografka

Reportážní focení
V rámci reportážního focení dokumentuji atmosféru akce, a to od celku po detail, samozřejmě se zaměřením hlavně na emoce. Výsledné fotografie odevzdávám v momentě, kdy jsou uspokojené i mé poslední perfekcionistické buňky. :) Neustále mne fascinuje, jak je fotka silné médium. V propagaci čehokoliv je prvním místem, na kterém lidé můžou oči nechat (pokud je skutečně dobrá).

Nikol Klapková fotografka

S čím mi můžete pomoci
Pokud budete chtít, můžete mě sledovat na sociálních sítích, kde se dělím o to, na čem pracuji. Za sdílení budu moc ráda. Můžete mě doporučit projektu, se kterým myslíte, že bychom si notovali. Anebo pokud jste sami firma a je vám blízký můj přístup, velmi ráda pro vás nafotím to, co potřebujete, ať už na jednorázové nebo pravidelné bázi.

Nikol Klapková fotografka

Adresa

Nikol Klapková 
Mozartova 626
251 01  Říčany
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 723 692 192
E-mail: nikol@linnette.cz
Web: www.linnette.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 1
Od kdy funguji: 2012
Místo působení: Praha; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!