Odznáček slušné firmy

papelote

Praha

Papelote je originální české papírnictví, ve kterém papír není pouhým podkladem pro psaní, ale materiálem plným chutí, vůní, zvuků a barev.

Počet lidí

16 + 9

Od kdy fungujeme

2009

Místo působení

Praha; celá ČR

"Proč Slušná firma?"

Protože je pro nás důležité nejen co děláme, ale také jak to děláme, s kým a za jakých podmínek. Věříme, že budeme-li se k lepšímu měnit my, bude se spolu s námi měnit i svět okolo nás. A Slušná firma proto, že v jednotě je síla!

Co nabízíme

Nabízíme širokou škálu sešitů, bloků, diářů, desek, fotoalb, obalů, pouzder či třeba pastelek vyrobených v Čechách z ekologicky šetrných materiálů. 

fotoalba

Vedle běžného sortimentu průběžně nabízíme také dvě paralelní řady – papelote na druhou, ručně vyráběné série vznikající z odpadu, který vzniká při běžné výrobě a papelote mínus s podtitulem s chybami, ale s láskou, kde najdou místo výrobky, které by za normálních okolností skončily v koši. 

papelote obchod

Tvůrčí studio papelote dále v oblasti papírenské produkce nabízí služby na míru různým organizacím, firmám, institucím, školám a podobně.

odřezky
papír tělem i duší

O co nám jde

Naše motto zní: Papír tělem i duší a dobře vystihuje naši podstatu i poslání. Snažíme se dívat na papír nově a tvořivě. 

indiáni

Chceme lidem poskytovat nejen kvalitní výrobky, ale především v nich probouzet a podporovat chuť psát, kreslit a tvořit a tím měnit jejich životy k lepšímu. Chceme to dělat s radostí a láskou, poctivě, kvalitně, zodpovědně a ohleduplně.

společný workshop

Naše kultura - jak fungujeme

Naši společnost tvoří lidé, které kromě přátelských vazeb pojí také sdílené hodnoty. Kromě všudypřítomné vášně pro médium papíru nás spojuje důraz na kvalitní řemeslnou práci, čistě lokální výrobu, vysokou estetickou úroveň produktů, šetrný přístup k životnímu prostředí a dobré vztahy se zákazníky, dodavateli a spolupracovníky. 

ripblok výroba

Sdílíme také vědomí určité hranice, za niž už nejsme ochotni v rámci vybočení ze svých principů zajít. Uvnitř týmu se snažíme vyjít vstříc individuálním potřebám jednotlivých lidí a náplň práce nastavovat tak, aby mohla přinášet radost.

kombine limited

Podporujeme neziskové projekty, které jsou nám blízké. Z chyb, kterým se nevyhneme, se snažíme poučit. Jsme analogoví, máme rádi příběhy a zadní strany věcí…

Adresa

papelote
Vojtěšská 9
110 00   Praha 1

Kontakty

Telefon: +420777 112 623

E-mail: katerina.sachova@papelote.cz

Web: www.papelote.cz

Sociální sítě

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!