Odznáček slušné firmy

Prales dětem

"Proč Slušná firma?"

Chceme se propojovat s uvědomělými partnery a pracovat společně na prosazování etického přístupu k divoké přírodě a zvířatům. Naše cesta je cestou hodnot. Prosazujeme přirozenost, přímost, odvahu, spolupráci a vůli měnit svět na lepší místo pro zvířata i lidi. Jsme přesvědčeni, že podobně naladěné partnery najdeme právě zde.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

97%
Zdraví firmy
82%
Zaměstnanci
95%
Zákazníci
100%
Komunita
97%
Planeta

O co nám jde
Jde nám o nalezení rovnováhy mezi lidskou civilizací a přírodou. Vystupujeme aktivně proti zločinům páchaným na přírodě a voláme po spravedlnosti a uvědomění. Konáme tam, kde je třeba. Chráníme ty, kteří se sami ochránit nemohou.

Jak fungujeme
Jsme komunita dobrovolníků s užším jádrem spolupracovníků a širším okruhem podporovatelů. V rámci probíhající snahy o profesionalizaci doposud dost organického fungování hledáme způsoby, jak zaměstnat nejen obyvatele v lokalitách našeho působení, ale též umožnit našim českým kolegům věnovat se naplno práci na tom, co jim dává smysl a radost.

Prales dětem

Co vám můžeme nabídnout
Každému nabízíme příležitost přidat se k naší etické "zeleno-modré" cestě a stát se součástí přímé ochrany ohrožených druhů zvířat i ekosystémů. Každý se může zapojit přímo v místě, kde pomáháme a zažít toto dobrodružství na vlastní kůži. Varujeme ovšem, že přímá zkušenost vám může významně změnit život :) 

Prales dětem

S čím nám můžete pomoci?
V možnostech zapojení jsme dost flexibilní a otevření kreativním nápadům. Bavme se o tom a tvořme. Prvotní potřebou jsou samozřejmě finanční prostředky pro provozování našich projektů. I malé příspěvky umíme proměnit v obrovskou hodnotu. Hledáme také aktivní dobrovolníky a odvážné lidi, kteří se nebojí zvednout hlas pro přírodu. Vítáme prostor pro šíření slova a osvěty. Každý může pomoci celku tím, že změní sebe a inspiruje ke změně svoje okolí.

Kontakty

Adresa: Šámalova 107, Brno – Zábrdovice, 615 00
Telefon: +420 778 066 880
E-mail: info@pralesdetem.cz
Web: justicefornature.org

  

Základní fakta

Počet lidí: 15
Od kdy fungujeme: 2009
Místo působení: globálně

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!