Odznáček slušné firmy

PRO-BIO LIGA

Jsme průvodci světem biopotravin a ekologického zemědělství, snažíme se měnit přístup lidí k biopotravinám a eko-logickému zemědělství. Nově vystupujeme a komunikujeme pod značkou LOVÍME.BIO

"Proč Slušná firma?"

Stojíme o to být součástí platformy, jejíž filozofii sdílíme. Propojování a šíření hodnot, kterým věříme, nám dává smysl a rádi se staneme aktivními členy společenství Slušných firem. Věříme, že si můžeme být ve Slušné firmě vzájemně přínosem.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
71%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
96%
Komunita
95%
Planeta
Lovíme.bio

O co nám jde
Naší vizí je, aby se principy ekologického zemědělství staly standardem českého zemědělství a aby biopotraviny byly snadno dostupnou a automatickou volbou spotřebitelů, která jim dává smysl, stejně jako nám. Chceme, aby lidé byli zdraví, spokojení a zodpovědní sami k sobě. Je to právě jídlo a okolní prostředí, co zásadně ovlivňuje naše zdraví. Chceme, aby lidé brali zájem o jídlo a životní prostředí jako svou vlastní odpovědnost. A také, aby se o něm více aktivně dozvídali už od školního věku.

Lovíme.bio

Popularizace ekologického zemědělství
Ekologické zemědělství je přirozený a moderní způsob hospodaření, který respektuje životní prostředí. Ekologičtí zemědělci se obejdou bez průmyslových hnojiv a pesticidů, preventivních antibiotik, barviv a jiné chemie. Svým zvířatům poskytují dostatek péče, kvalitního krmiva a životního prostoru pro pastvu i odpočinek. Sdílíme příběhy ekologických farmářů, organizujeme exkurze na ekofarmy, budujeme mapu bio producentů, upozorňujeme na zajímavé akce v bio sektoru, to vše, abychom usnadnili propojení zájemců o biopotraviny s producenty.

Lovíme.bio

Podpora zodpovědné volby
Chceme, aby lidé věděli o negativních dopadech konvenčního zemědělství na naše prostředí - půdu, vodu, vzduch, faunu, flóru i zdraví lidí. Tyto dopady s sebou nesou i skryté náklady, které hradí každý z nás. Chceme, aby lidé tyto problémy poznali a svou volbou tyto dopady minimalizovali. Na našich webových stránkách Lovime.bio přinášíme inspiraci a informace, které tuto volbu usnadní.

Osvěta o biopotravinách a značce bio
Díky garanci značky bio si člověk může snadno vybrat kvalitní potraviny, aniž by musel řešit jejich složení nebo se dopátrávat jejich původu. Lidé mohou mít jistotu a důvěru v to, že nakupují potraviny vypěstované a vyrobené bez negativních dopadů a navíc ještě mohou mít dobrý pocit z toho, že podpořili zemědělce a výrobce, kteří zodpovědně hospodaří a podnikají. Učíme studenty vařit z biopotravin, pořádáme přednášky a semináře, vydáváme letáky, organizujeme biojarmarky a ochutnávky biopotravin, abychom podpořili povědomí o biopotravinách a jejich nákup.

Lovíme.bio

Jak funguje náš tým
Jsme neziskovka fungující na principech otevřenosti, sdílení a svobody. Dáváme každému příležitost se realizovat v oblastech, které ho baví, motivují a dávají mu smysl, protože věříme, že se nám tak bude lépe dařit naplňovat naši vizi. Pracujeme odkud chceme, ale rádi se jednou týdně potkáme naživo v naší kanceláři a probereme, co je třeba. Klademe důraz na dobré vztahy, vlastní zodpovědnost a profesionalitu.

S čím nám můžete pomoci
Lovte BIO s námi. Podpořte lokální ekologické zemědělce nákupem biopotravin nebo vyjeďte s přáteli na ekofarmu, ať se na vlastní oči přesvědčíte, že vám tenhle směr dává smysl. Chtějte v místní kantýně nebo v obchodě bioprodukty. Líbí se Vám, co děláme? Podpořte nás – každá konzultace v oblasti PR, marketingu, sociálních sítí, práva, IT, se počítá. Nemáte času nazbyt, ale rádi podpoříte dobrou věc? Staňte se členem komunity Lovíme.bio - sdílejte informace o našich akcích s přáteli a dejte nám vědět, pokud se děje něco zajímavého ve vašem okolí a jaké informace vám chybí. Děkujeme.

Lovíme.bio

Adresa

PRO-BIO LIGA pobočný spolek 
Sokolovská 50
186 00  Praha 8
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 774 845 854
E-mail: info@lovime.bio
Web: www.lovime.bio

  

Základní fakta

Počet lidí: 6
Od kdy fungujeme: 2002
Místo působení: Praha; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!