Odznáček slušné firmy

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Jsme první peer-to-peer pojišťovna v Česku. Propojujeme lidi, kteří chtějí férové, srozumitelné a cenově výhodné pojištění.

"Proč Slušná firma?"

Protože se tak cítíme a protože nám rezonují hodnoty projektu Slušná firma.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
83%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
85%
Komunita
91%
Planeta

Férové pojištění
Svým klientům nabízíme kvalitní a cenově efektivní občanské pojištění aut, majetku, cesty, odpovědnosti a zdraví. Zakládáme si na tom, aby naše pojištění krylo s dostatečně vysokými limity všechna důležitá rizika. Bez složitých výjimek a nečekaných výluk. 

Efektivní provoz
Usilujeme o co nejefektivnější provoz: fungujeme online, nemáme makléře ani drahé pobočky. Většina vybraných peněz tak směřuje tam, kam má – na pomoc vám nebo ostatním členům, kteří zrovna měli škodu.

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Férový (klubový) přístup
Zakládáme si na férovém (klubovém) přístupu a na tom, že pojišťovna nemá být anonymní a autoritativní instituce, ale má se svými klienty jednat jako rovný s rovným.

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Jsme peer-to-peer pojišťovna
Jedním ze znaků peer-to-peer pojišťovny je, že vybrané pojistné, na rozdíl od korporátní pojišťovny, nepovažuje za své, ale jen je spravuje.

Část pojistného klientům vracíme
Chceme vrátit pojištění k hodnotám, jako jsou solidarita, vzájemnost, slušnost. Na rozdíl od klasických pojišťoven jsme s našimi členy na stejné lodi – spravujeme společné prostředky a dělíme se s členy o peníze, které zbudou na konci roku po výplatách škod. 

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Vracíme pojištění sociální rozměr
Z peněz, které vracíme jako odměnu za rok beze škod, mohou naši členové finančně podporovat charitativní projekty zapojených organizací. Tento projekt začal na konci roku 2017 a během pár měsíců se podařilo například nakoupit vyvýšené záhonky pro zdravotně postižené klienty Slezské diakonie, digitální naslouchadlo panu Ladislavovi přes konto Bariéry nebo nový telefon pro telefonické krizové poradenství do nadace ROSA. A protože ceny pojištění má Klubovka srovnatelné s ostatními pojišťovnami na trhu, podpora charitativních projektů a dobrý pocit z toho nestojí vlastně nic navíc.

Slušnost a vzájemný respekt
Řídíme se jednoduchým heslem: nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali tobě. Proto vytváříme přátelské klubové prostředí, ve kterém jsou nejdůležitějšími hodnotami slušnost a vzájemný respekt.

Marek Orawski

Proč klubová?
Budujeme solidární společenství lidí, kteří spolu sdílejí rizika. Chceme, aby příchod k nám nebyl anonymní a aby se co nejvíce členů navzájem znalo. A protože pro sjednávání pojistek je potřeba stát se naším členem, vítáme, když stávající členové zvou své přátele a známé, kterým věří. Pokud se chcete stát členy, ale neznáte nikoho, kdo by Vás pozval, nevadí. Jak to udělat, naleznete zde.

S čím nám můžete pomoci?
Pokud fandíte peer to peer principu, jste online, a chcete být součástí komunity lidí, kde se pomáhá těm, kdo měli zrovna smůlu, a dokonce dostat část pojistného zpět, přidejte se k nám. Budeme také rádi, když o nás povíte dál a pomůžete nám rozšířit klubovou rodinu.

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna

Adresa

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna
Revoluční 30
110 00  Praha 1
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 734 510 530
E-mail: info@prvniklubova.cz
Web: www.prvniklubova.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 25
Od kdy fungujeme: 2015
Místo působení: Praha; celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!