Odznáček slušné firmy

www.samostatne-dite.cz

Eshop pro přirozený vývoj našich dětí – spolu s Vámi tvoříme novou generaci spokojených dětí a zodpovědných dospělých.

"Proč Slušná firma?"

Firmu jsem se rozhodla registrovat, protože chci jít příkladem. Nejen firmám, ale celkově společnosti. Přestože jsme komerční projekt, zaměřujeme se na utváření nové, zodpovědnější a šťastnější společnosti, aby měly naše děti a další generace potřebné podmínky pro život. Také věřím v sílu skupiny a zde cítím, že se jedná o skupinu silných jednotlivců, kteří chtějí to stejné, co já. Udržet nebo ještě lépe zlepšit kvalitu života na Zemi a vytvořit tak nový standard přístupu k životu, vč. práce.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
87%
Zaměstnanci
89%
Zákazníci
70%
Komunita
71%
Planeta
samostatne_dite_tvoreni

Najít cestu k sobě i dítěti
Věříme, že my rodiče jsme tvůrci změny. Máme velikou odpovědnost skrze své děti za kvalitu života na Zemi pro další generace. Naším cílem je pomoci rodičům najít cestu k sobě i ke svému dítěti a dát tak dětem šanci stát se soběstačným, svobodným a zároveň zodpovědným dospělým bez zbytečných šrámů na duši.

samostatné-dítě

Proč eshop
Je to vlastně souhra okolností. Z důvodu prodělaných vedlejších účinků očkování jsme se rozhodli již nadále dcerku neočkovat, což v ČR znamená žádná státní školka a soukromé bohužel v okolí nemáme. Rozhodla jsem se tedy spojit vše, co mám ráda, dohromady a rozjela eshop.

samostatne_dite_zkoumani
samostatné-dítě
samostatne_dite_kraji
Rozmanitý sortiment
V našem eshopu se snažíme pro rodiče i průvodce/učitele vybrat takový sortiment, který podpoří děti po všech směrech. Zaměřujeme se na podporu jemné i hrubé motoriky a zapojení všech smyslů - Montessori pomůcky, pomůcky pro praktický život, rozvoj samostatnosti, materiál na tvoření, hudební nástroje, ergonomický nábytek a úložné systémy.
Valina Fashion
Chceme jít příkladem
Rozhodně nám není jedno, jak děláme to, co děláme, chceme jít příkladem. Snažíme se vytvářet co nejméně odpadu, proto ani nemáme u skladu popelnici - prostě není potřeba. Doklady zasíláme elektronicky, recyklujeme krabice i výplně. Nevymýšlíme pseudoslevy ani dárky v balíku, a hlavně - myslíme pozitivně, balíme s úsměvem a věříme, že kus té pozitivní energie v balíčku posíláme i Vám. Odměnou a potvrzením, že jdeme správnou cestou, jsou nám pozitivní ohlasy našich zákazníků.
samostatne_dite

Rodinná firma
Jsme zatím malá firma, která si zakládá na rodinném prostředí. Naše děti jsou přirozenou součástí pracovního procesu.  Většinou balíme s dětmi v zádech, takže přibalujeme i nějaké chichotání, lochtání a úsměvy :)

samostatné-dítě

S čím nám můžete pomoci
Hledáme někoho šikovného, kdo má vztah k Montessori a dětem, kdo by nám pomohl s tvorbou tématických článků a videí. Stále hledáme způsoby, jak pomoci rodičům opravdu pochopit a převést do praxe principy Marie Montessori.

samostatné-dítě

Adresa

Valina Fashion s.r.o.
Chodeč 32
277 24 Vysoká
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 773 678 380
E-mail: info@samostatne-dite.cz
Web: www.samostatne-dite.cz

    

Základní fakta

Počet lidí: 3
Od kdy fungujeme: 2015
Místo působení: celá ČR

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!