Odznáček slušné firmy

SLOU

SLOU se věnuje udržitelné módě a pomalému životnímu stylu. Pořádáme SLOU DAYS, vydáváme SLOU MAGAZINE a provozujeme SLOU ONLINE SHOP.

"Proč Slušná firma?"

Chceme se navzájem podpořit. Naše životní i podnikatelská filozofie se shoduje s principy Slušné firmy, Responsible Company od zakladatelů Patagonie jsme přečetli a do toho ještě působíme v oblasti módního průmyslu. Pracujeme na jeho smysluplné, zdravé a přírodě prospěšné verzi. Stát se oficiálně Slušnou Firmou pro nás je motivace, radost ze sdílení a příležitost inspirovat další, aby se k nám přidali.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

87%
Zdraví firmy
84%
Zaměstnanci
100%
Zákazníci
88%
Komunita
98%
Planeta
SLOU

Jiný módní průmysl
Vše děláme s jedním cílem: vytvořit jiný módní průmysl než ten, co známe dnes, a tak pohnout hodnotami celé společnosti. Nebo je naším cílem pohnout hodnotami společnosti a to dá vzniknout jinému módnímu průmyslu? Byla dřív slepice nebo vejce? 

SLOU

Móda - špinavý průmysl
Móda je druhý nejšpinavější průmysl na světě. Množstvím chemikálií vypouštěných do vody i půdy, spotřebou energie i vody, emisemi CO2 i tunami textilního odpadu, který se nerozpadne, zatěžuje životní prostředí, udržuje lidi v chudobě a ničí ekonomiku v rozvíjejících se zemích.

Kamila Boudová

Udržitelná móda je krásná
Jiná móda ale je možná! Dnes už je na trhu tolik značek, že je možné obléknout se atraktivně, kvalitně a za rozumný peníz. Přesně to chceme ukázat. Že udržitelná móda je stejně krásná, jako konvenční. Že je ale kvalitnější a celá filozofie vám přinese do života mnohem větší uspokojení, radost, bohatství. 

SLOU
Vymazlit si vlastní styl
Nejde ve finále o nové oblečky. Jde o nastavení jiných hodnot. Najít potěšení v zašívání děr a hrdost v opravených kozačkách. Cítit se skvěle ne proto, že máme nejnovější trendy svetr, ale protože spokojenost cítíme uvnitř sebe bez ohledu na to, že máme svršky ze sekáče. Naučit se najít vlastní styl a poctivě, po kouskách si ho vymazlit.
SLOU
Akce na živo, časopis a obchod
Pořádáme SLOU DAYS, vydáváme SLOU MAGAZINE a provozujeme SLOU ONLINE SHOP. Na našem eventu a v časopise i na webu nabízíme jak vzdělávání a návody na pomalejší a smysluplnější život, tak konkrétní řešení v podobě produktů a služeb pro celý váš SLOU lifestyle - od bezodpadového kartáčku a organického ručníku po upcyklované šatičky a koberec.
Slou
SLOU

Fungujeme ze tří států
Zatím fungujeme dost na divoko. Zakladatelka Kamila Boudová sídlí v Paříži, Libor s Honzou v Brně ladí IT a operace, máme tam sklad. Marketing a celý tým kolem SLOU DAYS a SLOU MAGAZÍNU je v Praze, ale art direktorka Kristína s Evičkou, která spravuje kontent, bydlí v Bratislavě. 

SLOU
Telefonáty přes půl Evropy
Drtivá většina týmu jsou ženy a snad půlka z nich je na mateřské, nebo mají malé děti. Fungujeme přes den na telefonech a společné telefonáty přes půl Evropy se plánují na víkendy či večery. Pouze jeden člen z celého týmu se na plný úvazek věnuje SLOU. Všichni ostatní mají úvazek volný. SLOU je prostě takovou společnou životní misí za svět, který bychom tu chtěli nechat pro naše děti.
SLOU

S čím nám můžete pomoci
Je pro nás důležité dávat přístup k trhu a dělat promo pro lokální značky i firmy většího formátu, které dělají věci srdcem. A na druhé straně děláme vlastně reklamu celému tomuhle smysluplnému hnutí, vzděláváme veřejnost, lákáme další a další lidi aby se k nám přidali. Abychom mohli tuto platformu dál poskytovat zákazníkům i firmám, tak přijďte na SLOU DAYS a nakupte u našich prodejců, napište nám pokud máte prodejnu, ve které byste mohli prodávat SLOU MAGAZINE a pokud zrovna budete potřebovat nové spoďáry mimo sezónu SLOU DAYS, tak si je pořiďte na našem eshopu. 

Adresa

SLOU Unit s.r.o.
Nové Sady 988/2
602 00  Brno
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 776 778 473
E-mail: baja@slou.cz
Web: www.slou.cz

  

Základní fakta

Počet lidí: 15
Od kdy fungujeme: 2017
Místo působení: celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!