Odznáček slušné firmy

SPARRING PARTNERS

"Proč Slušná firma?"

Pomáháme lidem i firmám nalézat cestu ke svému zdraví a vzájemné úctě.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
91%
Zaměstnanci
97%
Zákazníci
72%
Komunita
73%
Planeta

O co nám jde

 Měníme svět pohybové péče. Svou prací se snažíme vytvořit kvalitní podmínky pro lidi, kteří o sebe chtějí pečovat, ale potřebují s tím pomoci od odborníků. Stejně tak na úrovni firem, kde ve vzájemné spolupráci vytváříme globální standard péče o zaměstnance v oblasti zdraví a pohybu obecně.
V obou případech tím zároveň připravujeme prostředí, kde si tuto zodpovědnost ke zdraví naši klienti odnáší domů a šíří ji kolem sebe. A to je náš způsob, jak měníme svět k lepšímu.

Jak fungujeme
Jsme svobodná firma a pracujeme na tom, aby to tak mohl vnímat a cítit každý náš člen i zákazník. Do našeho týmu tak vybíráme lidi a nikoli soubory dovedností, neboť celý náš systém je založen na přátelství a vzájemném respektu. Každý člověk u nás pak prochází osobnostním a profesním rozvojem tak, aby mohl co nejlépe uplatnit své silné stránky a realizovat se způsobem, jaký v danou chvíli potřebuje a v činnosti, která ho baví. Hlavním principem v našem týmu je spolupráce a tohoto potenciálu se snažíme využívat tím, že se doplňujeme svými specializacemi. 

Co vám můžeme nabídnout
Naším povoláním je jak vzdělávací činnost, tak i praktická služba v oblasti zdravého životního stylu. Skrze individuální konzultace, veřejné události, i cvičební a rehabilitační programy pomáháme jednotlivcům porozumět vlastnímu tělu a učinit z něj dobrého pomocníka pro plnohodnotný život. Při spolupráci s firmami pak zajišťujeme jak jednodenní tematické akce, tak v rámci projektu Sparring Point i celoroční chod funkční jednotky v místě pracoviště - s plnou realizací prostor, delegování vyškoleného týmu a kompletního systému provozu.

S čím nám můžete pomoci?
Potřebujeme pomoci s rozhodováním, kam efektivně napřít svou energii. Stejně jako se stáváme součástí projektu Slušné Firmy hledáme další partnery, kteří nás budou synergicky posilovat a pomáhat nám dělat to, co nás baví a co umíme nejlépe.

Kontakty

Adresa: Radlická 19/1, 150 00 Praha - Smíchov
Telefon: +420 775 554 123
E-mail: jan.hrabik@sparring.cz
Web: sparring.cz  sparringpoint.com

  

Základní fakta

Počet lidí: 39
Od kdy fungujeme: 2008
Místo působení: Praha

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!