Odznáček slušné firmy

Védské centrum

Praha

Rychlá doba si žádá odpovídající dobíjení sil. Védská meditace dodá tělu a mysli až 5x hlubší odpočinek, než spánek.

"Proč Slušná firma?"

Naším cílem je zvyšovat úroveň vědomí jednotlivců i společnosti. Děláme to především prostřednictvím meditace, která postupně zvyšuje využití kapacity mozku a tak i inteligenci, kreativitu, soucit, etiku atd. Lidé se postupně změní, přestože jim neříkáme, abys se změnili. Najednou dělají věci více vědomě, dělají je lépe a nebo dokonce dělají lepší věci. Projekt Slušná firma má podle nás ten samý cíl, ale dává konkrétní příklady a inspiraci. I my se snažíme kromě hlavního poslání inspirovat i ke svobodné práci, dobročinnosti, ekologii, výchově s respektem, bezodpadovosti.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

87%
Zdraví firmy
0%
Zaměstnanci
93%
Zákazníci
80%
Komunita
84%
Planeta
Védské centrum

Meditujeme, abychom žili
Naším posláním je zvyšování vědomí společnosti. Neříkáme ale lidem, co mají jak dělat. Naučíme je meditovat, člověk se zbaví stresu, získá jasnější mysl a dělá lepší rozhodnutí. Žije vědoměji ve všem, co dělá. Člověk je zdravější, lépe naladěný, kreativnější a má větší radost ze života. Meditujeme, abychom více žili, ne abychom utekli do jeskyně.

Védské centrum

Kurzy a přednášky
Nabízíme kurzy Védské meditace a další doplňkové přednášky a kurzy. Védská meditace je úžasně praktická technika, která se dá používat i na hlučných místech, např. v tramvaji či letadle. Je založená na zvuku, který když si v duchu myslíme, tak nás rychle dovede do klidného stavu mysli i těla, až do stavu bez myšlenek, kde můžeme nabrat energii, kreativitu a radost. Při Védské meditaci odpočíváte až 5x účinněji než při spánku.

Védské centrum
Védské centrum
Ochutnávka zdarma
Děláme několik úvodních přednášek zdarma každý rok, kdy si každý může udělat názor, zda ho Védská meditace a Tim oslovuje, a dle toho se rozhodnout k účasti na kurzu, či nikoli. Tuto zajímavou přednášku o tom, co je stres, meditace a proč je pro dnešní dobu tato stará technika stále důležitější, velmi doporučujeme.
Meditace v metru
Védská meditace je pro všechny
Védská meditace je určena pro člověka žijícího moderním, aktivním životem a nenajdete v ní žádné náboženské prvky ani tlak na změnu životního stylu či názorů. Slouží čistě k tomu, aby vám dodala potřebný odpočinek a energii. Meditovat může kdokoli: podnikatelé, manažeři, sekretářky, učitelky, matky v domácnosti, dělníci, důchodci, studenti, zdraví i nemocní. Dokážete-li přemýšlet, dokážete i meditovat.
Védské centrum

Jak funguje náš mikrotým
Jsme dva, já Tomáš Reinbergr a australský učitel meditace Tim Mitchell. Učíme společně kurzy meditace a organizujeme další přednášky. Příprava kurzů a promo probíhá na dálku, přes půl světa. Fungujeme tedy velmi svobodně, dokonce virtuálně. Snažíme se přinášet větší radost do života pomocí meditace, ale s důrazem na ekologii, zdravý životní styl a dobročinnost. Např. neziskové organizace můžeme naučit meditaci bezplatně.

Védské centrum

S čím nám můžete pomoci
Pokud máte stejný cíl jako my, budeme moc rádi, když nám pomůžete meditaci rozšířit. Ta totiž mění člověka k lepšímu zevnitř, aniž by mu cokoli fakticky diktovala. Pokud nás doporučíte svým známým, postnete naše kurzy a přednášky k vám na FB nebo nás doporučíte vaším Newsletterem, budeme vám vděční. Můžeme také udělat ve vašem prostoru či pro vaší komunitu přednášku zdarma či udělat kurz meditace pro vaši firmu. Nebo jen začněte meditovat a šiřte poté inspiraci svým příkladem, to je vždy nejlepší a takto se o nás lidé dozvídají nejvíce. Předem děkujeme.

Adresa

Védské centrum, z.s.
Pískařská 2075/1
143 00  Praha 4
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 604 219 565
E-mail: tom@vedskecentrum.cz
Web: www.vedskecentrum.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 2
Od kdy fungujeme: 2013
Místo působení: Praha

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!