Odznáček slušné firmy

Vortum

"Proč Slušná firma?"

Vortum chce být součástí Slušné firmy, protože s jejími hodnotami souzníme. Když jsem založila firmu, velmi rychle jsem pochopila, že tím nejskvělejším na vlastní firmě je to, že vytvářím prostor, ve kterém podnikání funguje podle pravidel, které si mohu sama nastavit.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

90%
Zdraví firmy
95%
Zaměstnanci
90%
Zákazníci
64%
Komunita
95%
Planeta

O co nám jde
Vytvořit ideální prostředí pro vznik kvalitního obsahu. Základními hodnotami pro vztahy s klienty i dodavateli jsou důstojnost, zodpovědnost a udržitelnost, pro naše výstupy pak preciznost a kvalita. Domluva a slovo u nás platí, umíme přiznat neúspěch a každý feedback je pro nás posunem dál. Věříme, že je možné spolupracovat na základě čestného jednání, protože jedině tak je možný vznik důvěry. A jedině důvěra dává vzniknout projektům, které jsou výrazně přínosné či transformační.

S čím nám můžete pomoci
Chceme rozšířit kontakty a obory. Najít možnosti spolupráce a podpory potřebných projektů. My umíme pomoci s tvorbou obsahu pro lepší prezentaci a propagaci značky, produktu nebo společnosti, pomůžeme vytvořit identitu...

Co vám můžeme nabídnout
Copywriting, odborné články, e-commerce obsah, klasické i kreativní překlady (adaptace, transcreations), editace, korektury. Marketingové a komunikační strategie. Školení copywritingu a práce s textem.

Jak fungujeme
Všichni, se kterými spolupracujeme, se mohou rozhodnout, zda zakázky vezmou, či nikoliv – a to se týká dodavatelů i vedoucích projektů. Každý má svobodu říci svůj názor, kritika by měla být následovaná konstruktivním návrhem či vytvořením prostoru pro debatu o změně. Svobodu jako princip spolupráce doplňuje pochopení pro nepochopení, které pracuje s předpokladem dobrého úmyslu (bona fide) a vědomím, že oborový slang není všem známý.
10 % firemních zdrojů věnujeme pro bono klientům. Každý z členů základního týmu si může vybrat toho „svého“, či se připojit k práci na stávajícím.

Kontakty

Adresa: Rybná 24, 110 00 Praha
Telefon: +420 603 229 736
E-mail: dobryden@vortum.cz
Web: vortum.cz

Základní fakta

Počet lidí: V rámci základního týmu, který řídí zakázky, nás je pět žen, každá z nás pracuje na plný či částečný úvazek podle svých časových možností. Okruh dodavatelů se počítá na nižší desítky.
Od kdy fungujeme: březen 2017
Místo působení: celá ČR

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!