Odznáček slušné firmy

Zdravé tričko

"Proč Slušná firma?"

Členem se chceme stát, protože věříme, že do ní patříme a rádi bychom rozšířili povědomí o špatném odívání a dopadu na životní prostředí.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
98%
Zaměstnanci
98%
Zákazníci
73%
Komunita
94%
Planeta

O co nám jde
Vize Zdravého trička je zlepšení kvality odívání, života a životního prostředí. Zdravé tričko vzniklo jako odezva na laciné a často nekvalitní trendové oblečení z běžné bavlny produkované na základě nejnižších možných nákladů, bez ohledu na životní podmínky pracovníků a životní prostředí. Je odezvou na neustále se měnící trendy, které nás nutí k obměně šatníku několikrát do roka, a tím zvyšují naší spotřebu.

Zdravé tričko
Zdravé tričko

Jak fungujeme

Společně měníme svět.
Věříme, že jste to právě Vy, naši potenciální zákazníci, kteří mají tu moc něco změnit. Máte možnost volby mezi fair trade oblečením, které je vyráběné z certifikované bio bavlny a konvenčně pěstovanou bavlnou, v jejíž ceně není zahrnuta daň za devastaci životního prostředí a lidských životů. Volba Zdravého trička není jen investice do lepšího oblečení. Je zároveň investicí do ochrany vod, čistšího vzduchu, lepší půdy a životních podmínek pracovníků včetně jejich rodin.

Odpovědně od semínka, až po balení. 
U našeho eko oblečení si můžete být jistí, že nebyly použity žádné chemikálie od semínka, přes ošetřování při pěstování, sklízení, zpracování, závěrečné úpravy až po finální produkt.
Jak naše produkty balíme? Ekologicky - všechny komponenty balení se skládají z recyklovaného nebo přírodního materiálu a jsou snadno rozložitelné a recyklovatelné.

Neustálý pokrok
Děláme vše proto, abyste si naše produkty zamilovali, a aby značka Zdravé tričko byla Vaší jistotou při volbě organického oblečení z nejčistější biobavlny.
Veliký podíl na zlepšování našich produktů a služeb mají naši zákazníci, jejichž požadavkům a potřebám se snažíme maximálně naslouchat.

Náš úspěch
Spokojený zákazník, který se k nám vrací a doporučuje nás svým přátelům, je pro nás největší odměna a důkaz toho, že to, co děláme, dává smysl.

Zdravé tričko
Zdravé tričko

Co Vám můžeme nabídnout
E-shop, ve kterém najdete trička vyrobená ze 100% bio bavlny s ohledem na životní prostředí a férové pracovní podmínky. Materiál, který se na výrobu triček používá, se chlubí certifikátem GOTS (Global Organic Textile Standard), produkty ale mají také certifikát Fair Wear Foundation a PETA - Approved Vegan. Navíc vám přijdou zabalená v maximálně ekologickém balení bez plastů.

S čím nám můžete pomoci 
Budeme rádi za připomínky a návrhy jak vylepšit naše produkty a služby.

Kontakty

Adresa: Růžová 329, 356 04  Dolní Rychnov
Telefon: +420 734 867 887
E-mail: oblekni@zdravetricko.cz
Web: zdravetricko.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 4
Od kdy fungujeme: září 2019
Místo působení: celá ČR

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!