Envirostyl

Envirostyl

typ organizace:

s.r.o.

kdo jsme?

Jsme tým profesionálů, kteří se věnují environmentálnímu rozvoji firem, obcí a jednotlivců. S důrazem na vytváření komplexních a realistických řešení na míru.

co je náš sen?

Chceme aby naše služby v budoucnu nebyly potřeba, tedy aby odpovědnost k přírodě a lidem byla normální. Pomáháme klientům zavádět opravdová řešení, která vedou odstranění negativních dopadů na životní prostředí a podpoře regenerativních přístupů, dokud je to potřeba.

na jaké jsme misi?

Víme, že proaktivních lidí usilujících o zlepšení stavu životního prostředí jsou po celém světě miliony. My se k nim přidáváme a s nimi vytváříme nové normy běžného chování a podnikání, s důrazem na pozitivní dopad na přírodu a společnost.

proč „Slušná firma"?

Co je vyzařováno, to je přitahováno. Slušná firma je pro nás vzor pro moderní podnikání. Víme, že změna hodnot a firemních přístupů je potřeba a my patříme k těm, kteří vnímají odpovědné podnikání jako nový standard pro funkční společnost. Proto jsme rádi součástí této komunity, kde se můžeme vzájemně rozvíjet a inspirovat.

jaké jsou naše hodnoty?

Odpovědnost k lidem v naší společnosti a k životnímu prostředí je základem našeho fungování a rozhodování. Pro klienty vytváříme environmentálně odpovědná řešení s dopadem jak na zaměstnance, tak i na zákazníky. Zakládáme si na profesionálním přístupu a potlačování greenwashingu (užívání environmentálních tvrzení, která nejsou pravdivá).

naše kultura

Celý náš tým má vnitřní motivaci do práce, každý si řídíme svoji pracovní dobu a rozsah práce s ohledem na funkčnost celku a osobní potřeby.

co nabízíme?

Vytváříme environmentální vzdělávání pro dospělé a projekty na míru. Připravujeme firmy a obce na Zero Waste certifikace. Pro firmy máme vlastní certifikaci Zero Waste Hero CZ a pro obce EU certifikaci Zero Waste Europe. Rozvíjíme odpovědné podnikání ne jen na úrovni firemní kultury, ale na i na úrovni služeb a produktů. Naše koncepty naplňují firmám CSR/CER a ESG.

v čem se snažíme zvyšovat kvalitu života?

Běžnému zaměstnanci přinášíme více smyslu do jeho práce, skrze environmentální přístupy jeho zaměstnavatele.

v čem se snažíme prospívat planetě?

Pomáháme jednotlivcům i firmám dělat environmentálně odpovědná rozhodnutí v každodenním životě i podnikání.

jak nám můžete pomoci?

Staňte se našimi klienty, nebo nás doporučte dál.

Fakta:

Počet lidí: 3 + externisté
Odkdy fungujeme: 2019
Místo působení: celá ČR + zahraničí