Jídlo Baví

Jídlo Baví

typ organizace:

OSVČ

kdo jsme?

Jsme gastronomický projekt, který myslí na potřeby těla i planety Země. Od pondělí do pátku vaříme rostlinné jídlo, které servírujeme do vratné znovupoužitelné misky. Misky rozvážíme v čase oběda do firem a do výdejních míst, kterých máme po Praze zhruba 20.

co je náš sen?

Naším snem je ukázat co nejvíce lidem, že to jde i jinak. Jídlo Baví vzniklo za účelem dovážky kvalitního rostlinného a udržitelného jídla do firem. Pandemie nám ale hodila klacky pod nohy a museli jsme rychle změnit celý koncept, což znamenalo začít jídla vozit do výdejen. Dnes se snažíme si náš sen splnit a soustředíme nejen na rozvoz do výdejen, ale také na firmy.

na jaké jsme misi?

Jsme gastronomický projekt, jehož posláním je šířit povědomí o kvalitní rostlinné stravě a o možnostech, jak být udržitelný v oblasti gastronomie. Myslíme přitom na potřeby našeho těla i planety Země.
Recepty prochází rukou nutriční specialistky, která dohlíží na to, aby byla jídla vyvážená. Ostatně o tom se můžete sami přesvědčit. Na webu je totiž u každého jídla k nalezení přehledný a jasně pochopitelný rozpis nutričních hodnot.
Díky dobře nastavenému objednávkovému systému vždy víme, kolik porcí je potřeba uvařit a žádné nejsou nadbytečné. Jídlo servírujeme a rozvážíme v Rekrabičkách. Řekli jsme jasné ne plýtvání jídlem a jednorázovým obalům!

proč „Slušná firma"?

Věříme, že máme komunitě co nabídnout a že díky Slušné firmě poznáme další lidi, kteří stojí za skvělými projekty a budeme moci propojit naše know-how. Těšíme se na inspiraci, skvělou komunitu a případně spolupráce, které budou dělat radost nám, partnerům a naší Zemi.

jaké jsou naše hodnoty?

V první řadě ctíme hodnoty jako je kvalita a udržitelnost. Důležitý je pro nás respekt a upřímnost.

naše kultura

V Jídlo Baví si zakládáme na přátelské atmosféře. Každý má prostor se vyjádřit a realizovat. Rádi se scházíme a mluvíme o plánech, o tom, co se povedlo a nepovedlo. Přemýšlíme nad novými nápady a možnostmi, jak je realizovat. Přitom je důležité, že každý zodpovídá za svou práci.

co nabízíme?

Nabízíme kvalitní stravu pro firmy i jednotlivce, která nezatěžuje tělo ani přírodu. Každý pracovní den vaříme jedno rostlinné jídlo, které v čase oběda rozvážíme do firem a výdejních míst. Mimo obědové misky umíme i catering, který vždy klientovi připravíme na míru. Máme za sebou přípravu cateringu na několik svateb, hudebních akcí, meetingy, ale i dětskou oslavu.

v čem se snažíme zvyšovat kvalitu života?

Věříme, že naše těla si zaslouží to nejlepší, proto, jak už bylo řečeno, dbáme na kvalitu jídla a připravujeme vyvážené recepty, ke kterým na webu přikládáme nutriční tabulku.

v čem se snažíme prospívat planetě?

Vaříme přesný počet porcí, neplýtváme jídlem a používáme pouze znovu použitelné obaly. Tak jednoduché to je, přitom je to tak důležité.

jak nám můžete pomoci?

Jsme rádi za každého, kdo o svém stravování přemýšlí. Jsme rádi za každého, kdo se rozhodne si uvařit rostlinné jídlo. Jsme rádi za každého, kdo neplýtvá jídlem. Jsme rádi za každého, kdo používá znovu použitelné misky a kelímky. Jako jednotlivec si můžete naše jídlo objednat na výdejnu (zdarma) či na adresu (zdarma od 5+ porcí). Pokud jste z firmy, můžete se nám ozvat a domluvit si u nás nezávaznou ochutnávku, kde společně probereme, jakou máte představu o jídle a co od nás očekáváte.

Fakta:

Počet lidí: 10
Odkdy fungujeme: 2020
Místo působení: Praha

Kontakt:

Adresa: Velichovská 17, 155 00 Praha 5
Telefon: 606 521 091
E-mail: objednavam@jidlobavi.cz
Web: www.jidlobavi.cz