Přidejte se

Registrací získáváte možnost zapojit se do hnutí – komunity firem fungujících na principech slušnosti – více viz Index slušnosti.

Proč registrovat firmu?

 1. Stáváte se součástí rozrůstající se komunity – s možností propojit  se s ostatními, sdílet know-how, využívat další možnosti vzájemné podpory a setkávání.
 2. Získáváte prezentaci firmy – ta vám může pomoci přitáhnout podobně smýšlející lidi: zaměstnance, zákazníky, dodavatele, fanoušky a další podporovatele.
 3. Máte možnost se účastnit pravidelných setkání Slušných firem na konkrétní téma, pracovních skupin a mnoho dalších akcí.
 4. Pomůžeme vám šířit vaše myšlenky na blogu, vaše aktivity v rámci sekce setkání a propojíme vás naživo s podobně nastavenými firmami a lidmi.
 5. Přispějete ke změně toho, jak se u nás podniká – tím, že nabídnete svůj příklad, se stáváte příkladem ostatním.

Jakou firmu můžete registrovat?

K registraci můžete přihlásit jakoukoli ziskovou i neziskovou organizaci, o které si myslíte, že staví na principech slušnosti. Podmínkou je to, že máte oprávnění za organizaci vystupovat.

Jak registrovat firmu?

 1. Firmu registrujete v prvním kroku vyplněním Indexu slušnosti. Odeslání výsledků je žádostí do zařazení do databáze Slušných firem.
 2. O přijetí, vyjasnění si na živo, či nepřijetí do spolku Slušných firem spolu-rozhoduje poradní skupina sestavená ze zástupců Slušných firem. Rozhodují na základě výsledků Indexu slušnosti a veškerých dostupných informací.
 3. V případě schválení registrace vám odesíláme odkaz na formulář s žádostí o podklady k vytvoření profilu vaší firmy.
 4. Společně s vámi doladíme profil, který uveřejníme jej na www.slusnafirma.cz a sdílíme skrze naše sociální sítě a newsletter.
 5. Následně zasíláme podrobné informace, přístupy ke kontaktům a do Basecampu, sdíleného on-line prostoru Slušných firem a domluvíme se na výši vašeho členského příspěvku.
 6. Pozveme vás na čtvrtletní setkání nováčků, ve kterém se poznáme tváří v tvář a vyladíme se k oboustranné spokojenosti.

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!