Odznáček slušné firmy

JRK Česká republika

Zlepšujeme odpadové hospodářství inovacemi, které snižují množství směsného komunálního odpadu, předchází jeho vzniku a zvyšují míru třídění.

"Proč Slušná firma?"

Rádi bychom se stali součástí komunity firem fungujících na principech slušnosti, propojili se s nimi a využívali různé možnosti vzájemné podpory. Tři pilíře udržitelnosti podnikání, které se snažíme držet v synergii, jsou propojení byznysu, ekologie a pozitivního dopadu pro společnost. Tak vnímáme i členy této komunity, a proto bychom se také rádi nechali inspirovat dobrými příklady z praxe a byli její součástí. Díky prezentaci naší společnosti bychom rádi mezi nás přitáhli podobně smýšlející lidi: zaměstnance, zákazníky, dodavatele, fanoušky a další provozovatele. Jelikož chceme jít stále s dobou, je pro nás důležité si neustále rozšiřovat obzory, sdílet také naše zkušenosti a navazovat nové kontakty, a to bychom rádi uskutečnili prostřednictvím pravidelných setkání Slušných firem.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

97%
Zdraví firmy
76%
Zaměstnanci
97%
Zákazníci
88%
Komunita
92%
Planeta
JRK Česká republika

Pro méně odpadu
Minimalizujeme odpady, které vznikají každý den. Pomáháme samosprávám systematicky snižovat množství odpadů pomocí inovací v odpadovém hospodářství a domácnostem pomocí ekologických produktů na našem e-shopu Pro méně odpadu.

JRK Česká republika

Odpovědné nakládání s odpady
Usilujeme o zlepšení odpovědného přístupu k nakládání s odpady a díky cirkulární ekonomice, která považuje odpad za zdroj, vidíme ještě širší smysl našeho poslání. Máme mnoho plánů, odhodlání, nadšení a energie, abychom tu zanechali náš odkaz "Pro méně odpadu."

JRK Česká republika

Trocha čísel
JRK Česká republika byla založena s posláním zlepšit odpadové hospodářství díky snižování množství směsného komunálního odpadu, předcházení jeho vzniku a zvyšování míry třídění. Máme například změřeno, že každý obyvatel vyprodukuje přibližně 300 kg odpadu ročně, z něhož více než 45-60 % tvoří biologicky rozložitelný odpad. Tím, že pomáháme obcím řešit odpadové hospodářství, jsme za rok 2017 zasáhli více než 125 000 obyvatel, pomohli předejít více než 27 299,67 tunám skládkovaného odpadu a o 2 435 032,54 kilogramů méně CO2 bylo vypuštěno do ovzduší.

JRK Česká republika
Co vše nabízíme
Nabízíme inovaci a udržitelný systém odpadového hospodářství prostřednictvím fyzických analýz odpadů, systému kompostování bioodpadů, inovativní technologie, která promění zbytky jídel na substrát, vzdělávacích kampaní a chytrého systému evidence odpadů ECONIT, který si vyvíjíme. 
JRK Česká republika
Zahraniční přesah
Jsme dlouhodobým partnerem a profesionálním dodavatelem inovativních produktů a technologií, chytrých systémů a informačních kampaní pro stovky samospráv. V roce 2017 jsme reprezentovali Českou republiku a měli projev na Politickém fóru na vysoké úrovni k udržitelnému rozvoji na půdě OSN, New York.
JRK Česká republika
JRK Česká republika
JRK Česká republika

Zapálení kolegové a kamarádi
Žijeme posláním "Pro méně odpadu." a vírou, že každý náš čin přispěje k lepší budoucnosti. Jsme energický tým lidí se zápalem pro věc. Neustále se rozvíjíme a přibíráme do týmů kolegy na stejné vlně. Máme otevřené, pohodové a neformální prostředí. Nejsme jen kolegové, ale i kamarádi. 

JRK Česká republika
Praha, Brno, Ostrava
V České republice máme tři pobočky: v Praze, v Brně a Ostravě. Kromě týmových porad a teambuildingů se scházíme celá firma na našem kvartálním plánování, kde společně vyhodnocujeme a řešíme strategie, jak ještě více pomoci snižovat produkci odpadů. Hodnoty, kterými se v naší práci každý den řídíme, jsou inovativnost, úcta, upřímnost, dodržování slibů, vděčnost a vložení maximálního úsilí do každého úkolu.
JRK Česká republika

S čím nám můžete pomoci
Rádi bychom spolupracovali s jednotlivci a organizacemi, kterým záleží na snižování produkce jejich odpadů. Může to být nový člen našeho týmu, starosta obce/města, provozovatel stravovacího zařízení nebo jen fanoušek, který bude šířit myšlenku zodpovědného přístupu k odpadům. Když nás bude víc, odpad nemá šanci. Budeme rádi za každé propojení na pokrokovou samosprávu, která s námi zavede dané systémy do praxe a bude další inspirací pro ostatní.

Adresa

JRK Česká republika 
Bolzanova 1 
110 00  Praha 1 
Mapa

Kontakty

Telefon: +420 773 506 643
E-mail: marketing@meneodpadu.cz
Web: www.meneodpadu.cz
          www.chytreopady.cz

   

Základní fakta

Počet lidí: 14 + 17
Od kdy fungujeme: 2012
Místo působení: ČR, SR, Maďarsko

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Buďte první, komu od nás cca jednou měsíčně přistanou do schránky zprávy a další informace.

Vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Tomáš Hajzler Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 61026280 | DIČ: CZ7105263704

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2500405273/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!