Odznáček slušné firmy

Keramika Maříž

"Proč Slušná firma?"

Naše podnikání je založené na podpoře. Svou činností dbáme na to, abychom podporovali vše co nás tvoří a obklopuje - lidi, obec, krajinu, jedinečnost.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

93%
Zdraví firmy
93%
Zaměstnanci
95%
Zákazníci
87%
Komunita
97%
Planeta

O co nám jde
Myšlenka vzájemné podpory je s námi již od samého začátku: studenti, umělci a kreativci k nám mohli volně přijít, vytvořit krásnou věc a dostat za to autorský honorář, což v průběhu let pomohlo mnoha znevýhodněným ale přesto velmi kreativním lidem.
Mařížská keramika vznikla jako reakce na normalizační šeď. Jedinečná vizuální podoba plná sytých a zářivých barev, motivů šířících radost, vyprávějící příběhy tajemství a fantazie a poctivé hrnčířské zpracování jsou však atributy, které nese do dnes. Věříme totiž, že jsou stále potřeba. Naše produkty propojují radost a užitek. Přinášejí do každého dne o trochu více barev, a svou přítomností jemně připomínají, že je někdy prima podívat se na svět s větší lehkostí, hravostí a nadsázkou.

Mariz
Mariz

Jak fungujeme
Ve světě sériové výroby a laciných výrobků z Číny lidem již desítky let nabízíme autorský originál vysoké kvality, který je však svou cenou stále dostupný pro každého. Jsme proti uniformitě v tvorbě i práci. Snažíme se, aby bylo cítit, o kolik jiný pocit vychází z výrobku, který z kousku hlíny až po závěrečný dekor celý vznikl v lidských rukou. Podporujeme svět, kde jinakost, jedinečnost a vybočování z řady není vadou, ale manifestací tvořivého lidského ducha a ruční práce.

Mariz

Co vám můžeme nabídnout
Tajemství, humor, sny a fantazie...
Vedle prodeje keramiky Maříž® a výroby na zakázku nabízíme v každé z našich tří prodejen (v Maříži, Slavonicích a Praze-Braníku) i kreativní dílny malování na keramiku pro veřejnost.
V našem centru "Oáza Maříž" v jihočeské Maříži se návštěvníci mohou navíc ubytovat, poobědvat ve stylové restauraci nabízející lokální a sezónní speciality, či jen tak relaxovat v příjemném prostředí oázy na “konci světa”. 

Mariz

S čím nám můžete pomoci?
Zamyslete se s námi nad opravdovou hodnotou věcí. Uvědomme si, že cenu, kterou za laciné zboží z dovozu nezaplatíme my, zaplatí někdo jiný svým životem, zdravím nebo jde na úkor naší planety. Podporujte, prosím, české produkty, o kterých víte, kde a za jakých podmínek vznikly, u kterých znáte jejich příběh.
Navštívit nás a poznat nás víc zblízka můžete třeba hned. Zastavte se v jedné z našich poboček v Praze-Braníku, Slavonicích a Maříži a podívejte se sami, jak to děláme. A rovnou si u toho můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jak zábavné ale i pracné může malování na keramiku být. Těšíme se na vás!

P.S. Ještě bychom potřebovali do Maříže nějakého šikovného kuchaře!

Kontakty

Adresa: Maříž 54, 378 81 Slavonice
Místo působení: Maříž, Praha-Braník, Slavonice
Telefon: +420 384 493 337
E-mail: obchod@aokmariz.cz 
Web: www.keramika-mariz.cz

 

Základní fakta

Počet lidí: 10
Od kdy fungujeme: 1979
Místo působení: Maříž

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Zuzka Janglová, Slušná firma z.s.
Havelcova 123, 280 02 Kolín 3

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!