Odznáček slušné firmy

Vrátka

Pomáháme lidem s postižením najít uplatnění na trhu práce. Zaměstnáváme je v našich provozech v Třebíči.

"Proč Slušná firma?"

Posláním naši organizace je začleňování lidí se zdravotním omezením do pracovního procesu. Život našich zaměstnanců pak získává větší smysl. Často si uvědomí, že zvládnou mnohem víc, než si dosud mysleli a víc, než od nich očekávalo jejich okolí. Část našich klientů se zapojuje do soc. rehabilitace během které se učí samostatnému fungování v naší složité realitě. Zároveň pod vrátkovským vedením poznávají běžné radosti a zábavu, chodí do kina či si zasportovat, postupně ztrácejí obavy z vnějšího světa. Víc si věří. Naše organizace se ztotožňuje s principy projektu Slušná firma, proto chceme být součástí projektu Slušná firma.

Na čem stojí naše slušnost?

Výsledky dotazníku Index slušnosti. Proč těchto pět kategorií? Co vnímáme jako slušnost?

83%
Zdraví firmy
83%
Zaměstnanci
95%
Zákazníci
80%
Komunita
87%
Planeta

O co nám jde
Pomáháme lidem se zdravotním postižením, aby našli své uplatnění na trhu práce. Zaměstnáváme je buď přímo v našich provozech - pekárna, Kavárna Vrátka, šicí dílna, trafiky, Krámek pod Věží, Bazárek u Zebry - nebo zprostředkováváme práci u jiných zaměstnavatelů. Pomáháme těmto lidem najít sebevědomí, dovednosti a schopnosti a cítit se plnohodnotnými členy společnosti i přes zdravotní hendikep. Propojujeme svět lidí zdravých a hendikepovaných.

Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme individuální přístup vůči našim klientům a zaměstnancům, osvojení pracovních návyků na našich pracovištích v rámci sociální rehabilitace (Bazárek u Zebry, Kavárna Vrátka), zohlednění zdravotního postižení, hledání ideálního pracovního uplatnění, zázemí. Důraz klademe na kvalitu naší práce, nikoliv na kvantitu

Vrátka

S čím nám můžete pomoci?
Přivítáme finanční podporu, v současnosti oceníme každou korunu na nový vyšívací stroj pro naši šicí dílnu. Jsme rádi za každou návštěvu našich provozoven, protože kontakt s veřejností je motivací pro naše zaměstnance a oceněním jejich práce. A každá koruna je samozřejmě důležitá pro fungování spolku Vrátka.

Jak fungujeme
Nevadí nám pomalejší tempo našich zaměstnanců. Nejsme hektickou firmou hledící jen na zisk a procenta. Jde nám o to, aby naši zaměstnanci chodili do práce rádi a věděli, že nikdo se na ně přes jejich postižení nedívá skrz prsty. Na kávu v naší Kavárně Vrátka si klidně počkáme o pár minut déle, protože víme, že nám bude chutnat. A stejně to vnímají i ostatní hosté.

Vrátka
Vrátka

Kontakty

Adresa: L.Pokorného 56/19, Třebíč
Telefon: +420 737 565 011
E-mail: rybnickova.irena@vratka.cz 
Web: www.vratka.cz 

   

Základní fakta

Počet lidí: 41
Od kdy fungujeme: 2008
Místo působení: Třebíč

Podívejte se na další společnosti

newsletter

Chcete-li zůstat v kontaktu, propojme se přes Facebook – Slušná firma nebo na sebe nechte kontakt a my vám občas pošleme email s informacemi z našeho snažení o změnu podnikání směrem k větší obecné prospěšnosti.

Je samozřejmostí, že vaše e-mailová adresa zůstává pouze u nás.

Aktuální newsletter si můžete prohlédnout zde.

Kontakt

E-mail:

zuzka@slusnafirma.cz

 

Doručovací adresa:

Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00

 

Fakturační údaje:

Slušná firma, z.s., Boženy Jandlové 3, Praha 4 – Komořany, 140 00
IČ: 08391688

 

Bankovní spojení:

FIO banka, a. s. 2601683168/2010

Napište nám

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
×

Zůstaňme v kontaktu

Chcete-li od nás 1x za 4 - 8 týdnů zprávu o tom, na čem pracujeme, nechte na sebe kontakt. Díky!