GoodWays

GoodWays

typ organizace:

s.r.o.

kdo jsme?

Jsme česko-švédská firma, která sní o budoucnosti zaměřené na zdravý životní styl bez zbytečných odpadů. Naší misí je inspirovat k udržitelnému způsobu života a motivovat k dělání postupných krůčků v životě každého z nás.

co je náš sen?

Rádi cestujeme a máme tak možnost vidět environmentální dopady všude po světě. Rozhodli jsme se tedy učinit práci pro zdravou planetu našim životním posláním. Hlavní myšlenkou, která stojí za vznikem GoodWays, je tedy přispět ke snížení závislosti světa na jednorázových plastových výrobcích. Věříme tomu, že pokud nabídneme lidem krásné a praktické znovupoužitelné alternativy, které budou milovat, umožní jim to žít život s méně odpadu a tuto myšlenku tak nenásilnou formou šířit dále.

na jaké jsme misi?

Naší misí je inspirovat k udržitelné cestě pro zdravý život. Nabízíme kvalitní, krásné a praktické produkty a obsah, který ukazuje ty “dobré způsoby či cesty” k udržitelnému a zdravému způsobu života.

proč „Slušná firma"?

My v GoodWays sdílíme hodnoty, která Slušná firma prezentuje a za kterými si stojí, a věříme, že se tak budeme moct propojit s podobně smýšlejícími projekty a lidmi, kteří to mají podobně. V komunitě je síla aneb čím silnější provaz, tím dále to společně dotáhneme. Těšíme se na inspiraci, sdílení, setkání, partnerství a oboustraně prospěšné spolupráce, které se z komunity Slušných firem zrodí.

jaké jsou naše hodnoty?

Našimi hlavními hodnotami, za kterými si stojíme, jsou jednoduchost & minimalismus, dlouhodobě udržitelný způsob života, kvalita, krásný design a praktické využití našich produktů. Snažíme se být vždy pravdiví a autentičtí, směřovat k životu v rovnováze a harmonii za udržení plného zdraví do co možná nejvyššího věku a žití kvalitního života.

naše kultura

Kvalitní mezilidské vztahy jsou pro nás v GoodWays velmi důležité, a to jak mezi členy týmu, tak i s našimi partnery a zákazníky. Naším záměrem je, aby se každý člen týmu cítil plnohodnotnou součástí rodiny GoodWays, cítil svobodu tvořit a spolupodílet se na tvoření lepšího světa pro nás pro všechny. Navzájem si nasloucháme a spolupracujeme. Každý zákazník nám pomáhá spoluvytvářet širší komunitu, která se kolem nás utváří. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Proto je pro nás důležitý kvalitní zákaznický servis s osobním přístupem. Každé vaší zpětné vazby si velice ceníme, pomáhá nám růst a tvořit.

co nabízíme?

Produkty GoodWays jsou udržitelné produkty nahrazující jednorázové plastové výrobky různých oblastí našeho života jako je Na pití, Na jídlo a nákupy, Osobní hygiena, Dentální hygiena, Domácnost, Jedlé květy, Čaje a bylinky ap. Spojuje je přírodní složení z čistých přírodních zdrojů a udržitelné materiály nezatěžující naši planetu jako je sklo, bambus, nerezová ocel, bavlna ap.

v čem se snažíme zvyšovat kvalitu života?

Nejsme zde, abychom lidi poučovali, ale nabízeli jim různé možnosti a alternativy, dávali podněty a zasévali semínka. Sami se snažíme “žít příkladem” a vyzařovat hodnoty, kterým věříme. Jsme autentičtí, sdílíme svůj život.

v čem se snažíme prospívat planetě?

Cesta k udržitelnosti je pro nás ta, která je kontinuální a dá se “udržet” v běžném životě. Nejsme extremisté a proto neaspirujeme k životě “zero-waste”, ale low waste. Ta správná cesta je pro nás ta, kdy děláme malé postupné kroky každý den, vědomé rozhodnutí, který napomáhají ke zdravé čisté a šťastné planetě.

jak nám můžete pomoci?

Naším cílem je, aby co se co nejvíce lidí zamýšlelo nad udržitelnými kroky, které mohou zařadit do svého každodenního života. Šiřte tuto myšlenku dále, sdílejte se svými přáteli a rodinou praktické konkrétní kroky a inspirujte je vlastním jednáním a vědomými rozhodnutími. Budeme rádi za každou jednu vaši objednávku, navázanou vzájemně prospěšnou spolupráci či zpětnou vazbu na naše produkty. Chtěli byste s námi nějakým způsobem spolupracovat? Neváhejte se nám ozvat!

Fakta:

Počet lidí: 5
Odkdy fungujeme: 2017
Místo působení: Brno

Kontakt:

Adresa: Radnická 11, Brno-střed
Telefon: +420 774 157 766
E-mail: hello@mygoodways.com
Web: https://mygoodways.com/cs/