Design is my healing

kdo jsme

Kdo jsem?

Jsem kreativní designérka Janka Horáčková a mám projekt indijanka. V něm se věnuji tvorbě designových doplňků z udržitelného materiálu. Mým záměrem je tvořit osobité a smysluplné doplňky, které vnáší do prostoru balanc, nadčasovost, příběh, řád a harmonii.

⭕ Design tells stories … about us ⭕

Mou další velkou vášní je tvorba intuitivní grafiky, kde vnímám nekonečnou tvůrčí svobodu, a další prostor pro posouvání svých hranic kreativity.

Co ode mě můžete očekávat?

Jsem Kozoroh, takže mám vlohy pro velkou zodpovědnost a spolehlivost. Jsem organizačně schopná, ambiciózní, flexibilní, komunikativní, s neskrývaným smyslem pro humor. Baví mě tabulky, kreativní práce a tvorba, harmonie a řád.

Hodně se věnuji sociálním sítím – IG.

Na dálku pracuji v neziskovce Sázíme stromy, kde kromě sázení stromů mám na starosti i další administrativní agendu – maily, certifikáty, komunikaci s obcemi a dárci.

Co potřebuji?

Potřebuji určitou míru svobody, aby má kreativita mohla být využita s největším potenciálem. V dodržování termínů jsem profík.

Mít kolem sebe lidi se stejnými hodnotami, pohledem na svět a pevným charakterem je pro mě více než důležité. Inspirace a motivace od ostatních je mým hnacím motorem.

Potřebuji otevřenost, férovost a dostatečnou komunikaci.

Ráda se budu podílet na smysluplných projektech, které budou měnit svět k lepšímu, a které vyžadují kreativní a tvořivou práci.

Co potřebuji?
Co nabízím?

Co nabízím?

Našla jsem velký smysl v tom dělat věci JINAK - experimentovat, riskovat a naslouchat intuici, proto nabízím grafický design plný kreativity a odlišnosti … největší konkurence je v průměrnosti.

Tvořím plakáty, loga, vizitky, letáky, bannery - elegantní, odvážné, nadčasové, kreativní ... plné emocí, s velkým smyslem pro detail a estetiku. Emočně ploché věci ode mě nečekejte!

Má designová tvorba se hodí pro doladění interiérů, kde se počítá s tím, že designové doplňky budou nejen ztělesněním krásy, ale budou i smysluplné. Protože opravdový design je kombinace krásy, funkčnosti a udržitelnosti.

Pro firmy: Je pryč doba firemních dárků v podobě propisek, bloků nebo kalendářů. Výzvou dneška je překvapit obchodní partnery nebo klienty něčím udržitelným, unikátním, co hraničí s exkluzivitou. Pomocí 3D tiskárny lze vyrobit formu s vlastním logem, ze které odliju produkt, který vám bude závidět i konkurence.

Zajímá tě víc?

Miluju smích a sníh, ale nejvíc miluju zvířata … jo a taky Cimrmana.

Jsem vášnivá řidička a můj sen je bydlet na samotě u lesa.

Zbožňuju růžovou barvu a byla jsem obdařena velký smyslem pro humor =)

www.indijanka.cz

776 348877